JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

Pořiďte si nebo rozšiřte svou fotovoltaickou elektrárnu

Pořiďte si nebo rozšiřte svou fotovoltaickou elektrárnu
Pergola Solar při pohledu shora

Vážení zákazníci, uživatelé solárních zařízení a technologií,

představujeme Vám Pergolu Solar, jako moderní prvek u Vašeho domu nebo bazénu, který Vám poslouží jako zastřešení terasy, ale zároveň poskytne autonomní zdroj energie pro Váš bazén. K tomu také možnost zachytávání dešťové vody pro její další využití např. pro zálivku na zahradě. Od klasické pergoly se liší designovým integrováním solárního systému do konstrukce střechy, která Vám poskytne od 3,7 – 4,4 kWp sluneční – čisté energie. Tím si můžete zajistit provoz bazénové filtrace, oběhového čerpadla, LED osvětlení nebo si energii uložíte do baterie pro její další využití.

Hlavní předností PERGOLY SOLAR je její příspěvek k ochraně životního prostředí. Získáváním elektřiny z obnovitelného zdroje snižujete emise škodlivých látek v ovzduší. Zároveň se snižuje Vaše závislost na elektrických sítích a snižujete náklady na elektřinu. Elegantní konstrukcí samotné pergoly přidáte domovu na atraktivitě a poskytne Vám příjemný stín a ochranu před slunečními paprsky. To Vám umožní využívat prostor pergoly pro relaxaci i v horkých letních dnech. Použitá technologie solárních panelů je konstruována a řešena tak, aby vám poskytla nezávislý zdroj energie, vydržela po dlouhý čas a vyžadovala minimální údržbu.

 

 Praktická i krásná Pergola Solar Pergola Solar <Pergola Solar - energie pro váš bazén

 

Dalším výrobkem v řadě ALUKOV Solar jsou CARPORTY SOLAR, které jsou svými vlastnostmi obdobné Pergole SOLAR. Jsou schopné vám přinést navýšení výkonu Vaší stávající fotovoltaické elektrárny až o 6,66 kWp. CARPORTY SOLAR mohou být koncipovány jako plnohodnotné fotovoltaické elektrárny, nebo jako doplňky již vybudovaných domácích fotovoltaických elektráren. CARPORTY SOLAR vyrábíme na míru a jsou určené pro stání jednoho nebo více vozidel. Zároveň dokáží bezpečně ochránit váš vůz nebo mohou sloužit jako multifunkční kryté parkovací stání pro další příslušenství a inventář.

 

 Carport Solar Single Carport Solar - 18 panelů <Carport Solar 15 panelů

 

Dovolujeme si Vás pozvat na největší a nejvýznamnější veletrh v regionu Jižních Čech – ZEMĚ ŽIVITELKA, který se bude konat v termínu 24.– 29. srpna. Země Živitelka není pouze o zábavě, ale i o vzdělávání, dozvíte se mnoho zajímavých informací o technologiích, materiálech a také o udržitelnosti a ekologii. Na veletrhu budeme hned u hlavního koridoru a představíme Vám unikátní PERGOLU VENTI s rozsuvnou střechou pro lepší klimatizaci v prostoru terasy a možnostech stínění proti slunci. Máme pro Vás také připraveny ukázky bazénových zastřešení, které si můžete na místě vyzkoušet a ověřit si kvalitu našich výrobků.

Jste srdečně zváni do naší expozice.

 

Země Živitelka 2023

 

K dispozici Vám po celou dobu zůstává showroom ve výrobním závodu v Orli, kde si můžete všechna solární zastřešení prohlédnout a vyzkoušet. Jsme připraveni poskytnout Vám odborné rady a zodpovědět Vaše dotazy. V showroomu si můžete současně s tím prohlédnout a vybrat z nejširší nabídky bazénových zastřešení a Pergol v ČR.

Otvírací doba je každý všední den od 8-17.00 hodin. Pro stanovení času a termínu schůzky prosím využijte předem telefonické reservace: 

Showroom Orel u Chrudimi

Adresa:
Orel 18, 538 21 Slatiňany

Otevírací doba:

Pondělí - pátek 8:00 – 17:00 hodin

Kontakt:
MARTIN PROCHÁZKA
Mobil: +420 603 565 510
E-mail: m.prochazka@alukov.cz 

Sledujte nás na sociálních sítích