JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

NAVŠTIVTE NÁS NA VELETRHU – PRVNÍM ONLINE STAVEBNÍM – BUDEME TAM!

NAVŠTIVTE NÁS NA VELETRHU – PRVNÍM ONLINE STAVEBNÍM – BUDEME TAM!

Vážení zákazníci,

nový rok začneme hned v lednu poněkud nezvykle, a to stavebním veletrhem. Navíc bezpečně z pohodlí Vašeho domova. Jedná se totiž o první Stavební veletrh ONLINE, který můžete navštívit prostřednictvím Vašeho počítače, tabletu nebo chytrého telefonu.

Stavební veletrh online

 

Jak vlastně veletrh funguje a kdy se koná?

STAVEBNÍ VELETRH ONLINE se koná ve dnech 22.-23.1.2021

Zde také získáte vstupenku zdarma. Během veletrhu se prostřednictví chatu spojíte naživo s našimi obchodníky a projednáte vše, co Vás kolem zastřešení zajímá. Umíme poradit a pomoci každému, kdo se chystá zastřešit svůj bazén nebo terasu. Prozradíme Vám, podle čeho se rozhodnout při výběru zastřešení a který model je pro Vaši potřebu nejvhodnější. Poskytneme Vám zásadně objektivní a nezkreslené informace. Dále si prohlédnete naše presentace, stáhnete katalogy a letáky do virtuální igelitky. Po dohodě pro Vás můžeme připravit finanční nabídku. Zajistěte si již nyní volnou vstupenku a přijďte prozkoumat první Stavební veletrh ONLINE.

 

 

Zároveň v souvislosti s vládním nařízením zůstávají naše showroomy zavřené a otevřené jsou POUZE pro předem domluvené osobní návštěvy.

Naši obchodníci dodržují hygienická nařízení, jsme vybaveni dostatkem roušek i desinfekčních prostředků.

Parkování je v obou showroomech možné po předchozí domluvě

 

Pro osobní schůzku využijte těchto kontaktů:

 

Showroom Praha: ROHAN BUSINESS CENTER, Rohanské nábřeží 671/15, Praha 8, manažer showroomu: Marek Mozga, Mobil: +420 734 391 529, mail.: m.mozga@alukov.cz

 

Showroom Orel u Chrudimi, Orel 18, 538 21 Slatiňany, manažer showroomu: Martin Procházka, Mobil: +420 603 565 510, mail.: m.prochazka@alukov.cz

 

 

Přijatá opatření zaručují také bezpečný a nepřerušený chod výroby, kanceláří a také distribuci zastřešení, montáží a servisu.

Opatření se nedotknou průběhu a termínů výroby zastřešení, materiálové zásoby máme dostatečné.

 

Váš ALUKOV a.s.

DOTVÁŔÍME DOMOV…