JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

NAŠE SHOWROOMY JSOU OPĚT K DISPOZICI PRO INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

NAŠE SHOWROOMY JSOU OPĚT K DISPOZICI PRO INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE
Showroom Alukov, Rohanské nábřeží

Vážení zákazníci,

od 15.4.2020 obnovujeme individuální konzultace s našimi klienty. Probíhat budou za hygienických pravidel dle doporučení vlády ČR buď u klientů, anebo v prostorách našich showroomů.  

 

V případě zájmu konzultace v našich prostorách si konkrétní termín domluvte předem tak, aby nedocházelo k setkání s jinými klienty. Pro veřejnost jsou showroomy uzavřeny a jsou využívány jen jako kancelář pro individuální konzultace. Bez rezervace termínu není návštěva možná. 

 

Showroom ALUKOV Praha: ROHAN BUSINESS CENTER, Rohanské nábřeží 671/15, Praha 8,

Mobil: +420 734 391 529, E-mail: m.mozga@alukov.cz

 

Showroom ALUKOV Orel u Chrudimi, Orel 18, 538 21 Slatiňany

Mobil: +420 603 565 510, E-mail: m.prochazka@alukov.cz

 

Společnost Alukov a její zaměstnanci dodržují za všech okolností u klientů a rovněž ve všech svých provozovnách, vzhledem k šíření COVID 19, veškerá nařízení Vlády České republiky a dbají na dodržování hygienických pravidel. Proto na sjednanou osobní schůzku přijede náš zaměstnanec v roušce. V případě individuální schůzky v našich showroomech prosíme dbejte bezpečnostních a hygienických pokynů manažera showroomu.

V bezpečí a v pohodlí si můžete přímo na místě vybrat z široké nabídky terasových a bazénových zastřešení. Zastřešení si na vlastní oči prohlédnete a vyzkoušíte.  S přítomným manažerem důkladně prodiskutujte všechny podrobnosti ohledně zastřešení i stavebních příprav.

Vážíme si Vaší důvěry a těšíme se na setkání s Vámi.

ALUKOV

DOTVÁŘÍME DOMOV…