JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

MYSLÍME NA VAŠE POHODLÍ I PENĚŽENKU!

MYSLÍME NA VAŠE POHODLÍ I PENĚŽENKU!
Azure Flat Compact

Vážení zákazníci,

koupací sezóna je v plném proudu. Trávíte v pohodlí svého bazénu většinu léta, ale už Vás nebaví neustále dokola čistit vodu od spadaných nečistot? Je Vám příjemné ochladit se koupelí v bazénu, ale přijde déšť a rychle zakrýváte bazén tím, co je po ruce? Pak přicházíte právě včas, protože Vám právě v těchto dnech nabízíme perfektní technické a ekonomické řešení v podobě bazénových zastřešení řady AZURE. Jde o omezenou nabídku DO  VYPRODÁNÍ ZÁSOB. A co Vás určitě potěší, že si zastřešení pořídíte za LOŇSKÉ NIŽŠÍ CENY.

Díky novým výrobním kapacitám a novému technickému zázemí naší společnosti Vám můžeme nabídnout bazénová zastřešení AZURE, která jsme předpřipravili pro rychlou montáž přímo u Vás na zahradě.

Přestože zastřešení vyrábíme z nejlepších a nejkvalitnějších materiálů, jsme schopni Vám nabídnout technicky vyladěné zastřešení v ekonomicky přijatelné hladině, a to díky naší nové velké výrobní a skladovací kapacitě. Tato zastřešení vynikají nejen designem a zpracováním, ale také krátkými dodacími termíny a velmi příznivou cenou. Zastřešení řady AZURE vyrábíme na základě pečlivého a dlouhodobého sledování potřeb a očekávání našich zákazníků v běžných i ztížených podmínkách. Celý proces výběru, nákupu, a hlavně montáže zastřešení Vám pomůžeme urychlit výběrem v našich showroomech – Praze Karlíně a Orli u Chrudimi, kde se o Vás individuálně postarají naši manažeři. Nečekejte na podzim a přijďte si vybrat Vaše zastřešení.

Navštivte naše showroomy:

Showroom Orel u Chrudimi

Adresa:
Orel 18, 538 21 Slatiňany

Otevírací doba:
Po – Pá:    8:00 – 16:00 hodin

Kontakt:
MARTIN PROCHÁZKA
Mobil: +420 603 565 510
E-mail: m.prochazka@alukov.cz

Showroom Praha

Adresa:
Rohanské nábřeží 671/15, 186 00 Praha 8

Otevírací doba:
Po – Pá:    10:00 – 18:00 hodin

Kontakt:
MAREK MOZGA
Mobil: +420 734 391 529
E-mail: m.mozga@alukov.cz 

Váš ALUKOV

DOTVÁŘÍME DOMOV