JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

LETOŠNÍ FOR ARCH A ALUKOV PŘEDČÍ VAŠE OČEKÁVÁNÍ !

LETOŠNÍ FOR ARCH A ALUKOV PŘEDČÍ VAŠE OČEKÁVÁNÍ !

Vážení zákazníci,


srdečně Vás zveme do naší expozice na letošní Mezinárodní veletrh FOR ARCH do pražských Letňan. Termín veletrhu je od 17. do 21.9.2019, Út – Pá 10.00 – 18.00, SO 10.00 – 17.00 hodin. 

Společnost Alukov a.s. pro Vás připravila svou expozici v HALE 5 B, stánek 09 a 013. Naši odborníci na zastřešování Vám předvedou unikátní NOVINKU na českém trhu, první terasové zastřešení české výroby s rozsuvnou střechou PERGOLA VENTI. Díky rozsuvné, ale průhledné střeše zůstává zachován solární systém celkového prostoru terasy. 

Využijte možnost přijít jako náš host. Volnou vstupenku ke stažení najdete ZDE

 

 

Průhledná střecha zároveň umožňuje pronikat přirozenému dennímu světlu do přilehlých místností. Naopak protisluneční clona teplotu na terase i přilehlých místnostech snižuje a zabraňuje nadměrnému přehřívání. Střešní panely lze otevřít do maximálně 50 % celkové plochy. Výplně jsou vyrobeny z vysoce odolného polykarbonátu proti poškrábání nebo z polokaleného skla. Nadčasový design a kvalitní materiály zajišťují dlouholetou životnost.

 

 

Druhou prezentovanou novinkou z vývojové kanceláře společnosti ALUKOV a.s. bude nový systém přesuvných rámových stěn, použitelný jako vhodný doplněk zastřešení teras PERGOLA VENTI a ALUKOV PERGOLA nebo do téměř jakéhokoli stavebního otvoru či konstrukce. Charakteristické jsou vyšším komfortem posunu a úrovní těsnění. Druhou alternativou jsou bezrámové přesuvné stěny, vyznačující se celoskleněnými výplněmi pro plný požitek a čistý výhled z okolí terasy.

 

 

Prohlédnout si budete moci stále žádanější pevnou hliníkovou konstrukci terasového zastřešení s celoskleněnou výplní ALUKOV PERGOLA, ale také vyhledávaný typ posuvných zastřešení řady CORSO ULTIMA.

 

 

 

Dále Vám naši obchodníci představí unikátní systém otevíravého bazénového zastřešení na míru s elektrickým posunem TERRA PRIME. U výrobků ALUKOV jde vždy o kombinaci špičkových technologií, zručného zpracování materiálu a vkusného designu, vhodného právě na Vaši terasu nebo zahradu.

 

 

Přijďte se osobně přesvědčit o kvalitě, funkčnosti a designu našich zastřešení teras a bazénů. Zároveň se našich zkušených obchodníků můžete zeptat na vše, co Vás kolem zastřešování zajímá. Nechte se inspirovat našimi více než 24 letými zkušenostmi a tisícovkami realizací nejen v ČR, ale také v zahraničí.


Vaše konkrétní požadavky s námi můžete rovnou projednat. Vezměte si fotografie, náčrtky i obrázky s rozměry Vašeho bazénu nebo terasy a získáte konkrétní odpovědi, včetně ceny.
Po dobu veletrhu jsme pro Vás navíc připravili zvýhodněnou nabídku - pro terasová zastřešení CORSO, PERGOLA VENTI a ALUKOV PERGOLA montáž ZDARMA a na bazénová zastřešení (mimo řady AZURE) speciální veletržní slevu 5%.

 

(Uvedená zvýhodněná nabídka neplatí pro již poskytnuté slevy nebo bonusy. Poskytnuté zvýhodněné nabídky se nesčítají.)

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Změna vyhrazena ALUKOV a.s.
Jsme tradiční česká společnost. Již 24 let pro Vás vyrábíme a montujeme originální zastřešení teras a bazénů na míru.

Alukov a.s.
Dotváříme domov ...