JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

Léto u vlastního….

Léto u vlastního….
Zastřešení terasy

Vytvořte si doma pohodlí, podobné tomu u moře a třeba i s vlastní pláží. Léto u Vás může trvat od jara do podzimu. Že nevíte jak?

Pobyt u bazénu si můžete výrazně prodloužit výběrem vhodného zastřešení. Zrovna tak i zastřešením terasy se můžete vytvořit příjemné místo pro opalování, stejně jako na pláži. Víme, jak je pro Vás důležité pohodlí, příjemné prostředí, hezký design a bezpečí domova. Proto pro Vás již 25 let vyvíjíme a vyrábíme zastřešení na míru a díky našim zkušenostem Vám můžeme profesionálně poradit.

 

 

Nabízíme Vám absolutní novinku, bazénové zastřešení Champion, které patří svou výškou mezi velmi oblíbená nízká zastřešení. Zastřešení se vyznačuje perfektním zpracováním, poctivými materiály a pouze jednou úzkou vodící kolejnicí. Náročnější uživatelé si mohou dopřát model eChampion, s elektrickým dálkově ovládaným posunem. Zastřešení disponuje, kromě perfektního designu, také dalšími důmyslnými inovacemi, jako je integrované madlo EASY MOVE nebo bezpečnostní aretace pro zajištění zastřešení proti náhodnému otevření.

 

 

Více než 30 dalších modelů bazénových zastřešení najdete zde.

 

Užíváte si raději relaxaci na terase? Z našich terasových zastřešení si u nás vybere opravdu každý.

Chcete naplno využít blahodárného účinku bioklimatické pergoly s rozsuvnou střechou? Pak je PERGOLA VENTI tím správným řešením.

 

 

Nebo pohodlí dokonale otevřené terasy? Pak jsou pro Vás nejvhodnější terasová zastřešení CORSO. Plný příliv slunečních paprsků si regulujete jednotlivými částmi zastřešení v kombinaci se stínícím systémem.

 

    

 

Nejširší nabídku terasových zastřešení najdete zde.

 

A JDE TO I ONLINE, tak proč to nezkusit. Nejjednodušší cestou je vyplnit na našem webu, přímo u vybraného modelu, poptávkový formulář, zavolat na telefonní číslo:  469 681 488, nebo poslat e-mail na info@alukov.cz

Profesionálně Vám poradíme nejen s výběrem konkrétního modelu, ale zkonzultujeme s Vámi technické záležitosti, stavební připravenost a všechny Vaše případné dotazy. To vše v pohodlí domova.

ALUKOV, DOTVÁŘÍME DOMOV…