JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

JASNÁ VOLBA. PERGOLA VENTI – SLUNCE NA TERASE

JASNÁ VOLBA. PERGOLA VENTI – SLUNCE NA TERASE
Zastřešení terasy Pergola Sky

Vzhledem ke koronavirovým opatřením jsme nuceni zrušit dny otevřených dveří plánované na 23 a 24.10 v našich showroomech. Ve všedních dnech Vám ale showroomy zůstávají otevřené v běžných otvíracích hodinách a naši manažeři během Vašich návštěv dodržují hygienická nařízení.

Přes veškeré změny je právě nyní na podzim vhodná doba na investice do vylepšení svého bydlení. Odevšad se na nás hrnou zprávy, co vše se zavře nebo omezí. Ceny zboží, stavebních prací, pozemků i nemovitostí také rostou. Dodací lhůty se prodlužují na několik měsíců a k tomu všemu přichází zima, kdy stavební práce většinou ustanou. Je to tak ale i doopravdy?

V zásadě ano a nejlepším způsobem, jak se s tím vypořádat, je objednání zastřešení terasy nebo bazénu ještě letos s dodávkou na jaře 2021. Nejen, že si zastřešením prodloužíte následné sezóny, ale zhodnotíte cenu své nemovitosti. A co je doma, to se počítá!

Výhodnost investice do vlastního zastřešení terasy nebo bazénu nejsou jen fráze, ale prostý fakt a nyní je ta nejvhodnější doba. Zastřešení nemusíte financovat jen z vlastních zdrojů, ty si můžete uschovat na horší časy. K plnému financování nebo částečnému dofinancování můžete využít například současné nízké úrokové míry půjček a úvěrů určených právě k rekonstrukcím teras i zahrady. Naši manažeři Vám rádi potřebné informace poskytnou.  Než se nadějete, bude tu jaro 2021 a vy už budete mít vše vyřešeno a při současném růstu cen ještě za letošní ceny.  

Pro terasová zastřešení jsou nejvhodnější hliníkové konstrukce se skleněnými výplněmi. Nejen že vypadají velmi esteticky a nadčasově, ale také se dobře udržují. Životnost takových zastřešení se počítá na desítky let.         

Kvalitní hliníkové profily jsou také základem pro naše bazénová zastřešení. Polykarbonátové výplně s úpravou proti poškrábání zase odolají povětrnostním podmínkám a budou Vám sloužit dlouhé roky.

Naše záruční podmínky jsou stále nadstandardní. Terasová i bazénová zastřešení si můžete prohlédnout na našich showroomech v Orli u Chrudimi nebo v Praze – Karlíně. Dodržujeme hygienická nařízení a opatření, během návštěvy se nemusíte obávat. Poptávku lze ale také řešit on line. Vyplňte a odešlete nám kontaktní formulář a obdržíte od nás férovou nabídku. Rozhodněte se ještě letos a zajistěte si příznivou cenu i dostatečný dodací termín na jaro 2021. Vybavíme Vás dostatkem informací k potřebným stavebním úpravám. Montáž provádíme odborně školenými řemeslníky s mnohaletými zkušenostmi. Naše terasová zastřešení jsou vhodná pro každý typ domů a také pro DŘEVOSTAVBY. Jsme certifikování předním českým výrobcem dřevostaveb pro odborné montáže zastřešení na fasády domů, izolace nepoškodíme a vaše záruka na dům bude dále pokračovat. My ještě přidáme záruku na právě namontované zastřešení. Neváhejte s námi projednat cokoli, co vás z této problematiky zajímá, zeptejte se na detaily zakázky a zbavte se obav z výsledku. Vaše spokojenost je naší prioritou.

Jako ochutnávku Vám představujeme naše novinková zastřešení:

 

PERGOLA VENTI - JASNÁ VOLBA, multifunkční bioklimatické zastřešení na terasu nebo do volného prostoru zahrady

 • Průhledná rozevíravá střecha
 • Nezávislé systémy rozevření střechy a integrovaného střešního stínění
 • Možnost bočních přesuvných stěn a screenových rolet
 • Osvětlení LED pásky
 • Vhodné pro dřevostavby
 • Dálkové ovládání motorických prvků, propojení na chytrou domácnost

Chci nezávaznou nabídku - ZDE

Chci více informací – ZDE

 

  

 

TERRA PRIME -  jedno z nejnižších bazénových zastřešení na trhu

 • Dálkově ovládaný posun segmentů, spolehlivé pojezdy
 • Průhledné polykarbonátové výplně s ochranou proti poškrábání
 • Kvalitní a pevná hliníková konstrukce
 • Dokonalý soulad s architekturou Vaší zahrady i domu
 • Ochrana před nechtěným pádem do bazénu
 • Napomáhá udržovat teplotu a čistotu vody

 

Chci nezávaznou nabídku - ZDE

Chci více informací – ZDE

 

  

 

Showroom ALUKOV Praha: ROHAN BUSINESS CENTER, Rohanské nábřeží 671/15, Praha 8,

Mobil: +420 734 391 529, E-mail: m.mozga@alukov.cz

Showroom ALUKOV Orel u Chrudimi, Orel 18, 538 21 Slatiňany

Mobil: +420 603 565 510, E-mail: m.prochazka@alukov.cz