JIŽ 27 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

Jak se Vám líbí nová barva?

Jak se Vám líbí nová barva?
CORSO Premium v barevném provedení kobalt

Alukov a.s. každoročně přináší technologické novinky, případně nové modely zastřešení. Se začátkem roku 2015 byla představena další, sedmá barva hliníkových profilů. 

Velká obliba posledních přidaných barev - antracitové a bronzové - byla inspirující i zavazující. Jaká barva by mohla těmto jedinečným odstínům konkurovat? Jaká barva ještě schází v naší nabídce? Po jaké nabídce touží zákazníci? 

Další kov jedinečné barvy se stal inspirací pro naše zastřešení. Vedle stříbra a bronzu je tady kobalt. Ten rozšiřuje nabídku barevných provedení zastřešení na sedm.  Protože v minulých letech se novinky soustředily především na segment zastřešení teras, rozhodl se technický ředitel společnosti ALUKOV a.s. přinést tentokrát novinku především pro bazénové zastřešení. I když - šedivá je teorie, zelený strom praxe. Až čas ukáže, na jakém zastřešení se bude nejvíce vyjímat jedinečná kobaltová modř. 

Stejně jako stříbrná, antracitová a bronzová barva obsahuje i kobalt v našem provedení drobné třpytky, které způsobí, že v různých denních dobách, při různé intenzitě světla, vypadá barva zastřešení pokaždé trochu jinak. Modrá krytina na střechách domů není nic neobvyklého a právě k těmto domům se kobaltová barva zastřešení hodí zcela ideálně. Buďte odvážní, vystupte z šedi a vyzkoušejte modrou... 

Jak se nová barva líbí Vám?