JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

Výstava FOR ARCH 2015: Uvidět znamená uvěřit

Výstava FOR ARCH 2015: Uvidět znamená uvěřit

Alukov na výstavě FOR ARCH 2015 předtavil novinky, které pro vás tento rok připravil.  Jednalo se o novou barvu zastřešení CORSOTM a integrovaný stínící systém zastřešení teras, který přibyl do široké škály volitelného příslušenství.

Na výstavě FOR ARCH jste nás mohli jste nás vidět v hale 2, stánek B11.

Podzimní kampaň společnosti Alukov - v rodinném duchu

Ve dnech 15 - 19. 9. 2015 jste nás mohli navštívit na výstavě For Arch v Praze v Letňanech. Sami jste měli možnost vyzkoušít širokou škálu výhod, které naše posuvná zastřešení přinášejí a poznát osobní přístup našich prodejců a kvalitní práci technologů a konstruktérů, kteří výrobu zastřešení řeší vždy individuálně tak, aby se váš sen o pohodlí na zahradě stal skutečností.

 

 

Obdivovat jste mohli kromě precizně provedených zastřešení bazénů také posuvná zastřešení teras CORSO™, která společnost ALUKOV nabízí v mnoha variantách a vždy je přizpůsobuje přáním a požadavkům zákazníků. Posuvná zastřešení jsou u široké veřejnosti stále více v oblibě, především pro svou variabilitu, kdy je možné si zastřešení rychle a jednoduše přizpůsobit podle počasí.

Nestihli jste nás navštívit na výtavě ? Rádi se s vámi setkáme kdykoliv jindy, ať už přímo v sídle naší společnosti v Orli u Chrudimi nebo v showroomech v Praze v Karlíně nebo v budově AZ Tower v Brně.

 

Naše výrobky nadchly již tisíce lidí po celém světě. Nechte se také okouzlit !