JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

ESTETICKÁ FOTOVOLTAIKA - VAŠE MODERNÍ SOLÁRNÍ ELEKTRÁRNA

ESTETICKÁ FOTOVOLTAIKA -  VAŠE MODERNÍ SOLÁRNÍ ELEKTRÁRNA
SOLAR CARPORT DOUBLE s 18 solárními panely

Vážení zákazníci, příznivci solární čisté energie,

vítejte ve světě, kde krása a technologie spojují své síly pro udržitelnou budoucnost. ALUKOV Solar představuje nový obor a zároveň nový výrobní program - ESTETICKOU FOTOVOLTAIKU – způsob, jak sladit vaší energetikou soběstačnost a estetický design domova všude tam, kde již plocha střechy pro výkon solární elektrárny nestačí nebo ji na střechu nelze instalovat. Výkonné a moderní Pergoly Solar a Carporty Solar – to jsou vaše nové funkční solární elektrárny.

Proč nevyužít sluneční energii k výrobě elektřiny pro vlastní potřebu? Využijte svého pozemku, firmy anebo domu k instalaci designové solární elektrárny. Ale také na místech, kde střechy domů neumožňují instalaci solárních panelů a nebo kde již prostor na střechách rozšíření stávající elektrárny neumožňuje. S našimi stabilními konstrukcemi a integrovanými solárními panely máte potenciál využít solární technologie k větším úsporám peněz, času i zvýšení komfortu. Střechy konstrukcí, které vyrábíme v našich výrobních závodech, slouží jako základny právě pro takové domácí elektrárny. Pergoly jsou tradičně používány k vytvoření příjemného stínu venkovního prostoru, ale společnost Alukov jim dala další užitnou funkci spojením s moderní solární technologií a solárními panely. Pergoly Solar tak mohou současně sloužit jako zdroj elektrické energie pro domácnost. Obdobně je tomu tak i u přístřešku pro automobily – Carport Solar. Stabilní konstrukce jsou vyráběny z hliníkových profilů. Jsou opatřeny antracitovou komaxitovou barvou, která je svou nadčasovostí vhodná k téměř všem architektonickým stylům domu nebo budovy. 

 

 

Instalací solární elektrárny zvyšujete hodnotu vaší nemovitosti a snížíte náklady na elektřinu, snížíte závislost na tradičních zdrojích energie, pomáháte chránit životní prostředí a nabízí se tu potencionální možnost získání finančních pobídek nebo dotací. Nicméně je třeba zohlednit náklady na pořízení, proto Vám doporučujeme provést si důkladnou analýzu energetických potřeb domácnosti a například optimální umístění panelů, aby byla vaše domácí elektrárna co nejefektivnější. Provozováním domácí elektrárny v podobě PERGOLY Solar nebo CARPORTU Solar snižujete také emise CO2.

 

Použití Pergoly Solar je skutečně multifunkční. Poskytuje výkon 3,7 - 4,44 kWp v závislosti na modelu. Vyrobená energie je ukládána do baterie 3,1 kWp. Tato kapacita je dostatečná například k pohonu základních technologii bazénu (oběhové čerpadlo, technologie na úpravu vody, LED světlo). V případě požadavku provozu technologie s větším odběrem je možno kapacitu baterie navýšit. Pergola Solar funguje jako ostrovní nezávislý systém, který umožňuje propojení s elektrickou instalací bazénů. V případě, že je baterie vybitá, systém lze odpojit a bazén lze provozovat z běžné sítě. Pergolu Solar je také možné provozovat jako běžnou solární elektrárnu, připojit ji do již existující solární technologie domácnosti a tím navýšit výkon výroby energie pro celý dům. Pergola Solar umístěná v blízkosti bazénu slouží jako odpočinkové místo pro umístění lehátek a dalšího zahradního nábytku. Velmi užitečným bonusem je zachytávání dešťové vody a její následný svod integrovaným systémem do retenční nádrže. Využití takto nachytané vody je například pro zálivku na zahradě. Pergolu Solar vyrábíme a dodáváme ve dvou základních variantách, s 10 a 12 solárními panely.

 

 Praktická i krásná Pergola Solar Pergola Solar Pergola Solar - energie pro váš bazén

 

Carport Solar je inovativní výrobek využívající sluneční energii. Často je využíván jako rozšíření domácí či firemní fotovoltaické elektrárny. Navíc chrání Váš vůz, kola, čtyřkolky, koloběžky nebo jiná zaparkovaná zařízení. Konstrukce je navržena tak, aby plně vyhovovala jak technickým normám, tak estetickému designu moderní architektury. Masivní konstrukce s dobrým ukotvením odolá silnému náporu větru. Váš vůz bude za každého ročního období a v každém počasí dobře ochráněn. Carport Solar může sloužit také jako efektivní a reprezentativní varianta parkování vozidel např. pro autosalony, hotely, parkoviště firemních vozidel a managementu apod. Vyrábíme a dodáváme jej ve třech základních variantách, s 9, 15 a 18 solárními panely s kapacitou od 3,33 kWp do 6,66 kWp v závislosti na modelu. Provozováním solárního carportu snížíte produkci CO2 od 1650–3330 kg/rok. Carporty Solar jsou opatřeny svody pro zachytávání dešťové vody, lze ji tedy účinně využívat dle potřeby.

 

 Carport Solar XL Carport Solar Single 9 panelů Carport Solar 15 panelů

 

NOVINKOU je Carport Camper Solar určený pro parkování karavanů a jiných užitkových vozidel. Výborně poslouží jako multifunkční kryté parkovací místo pro obytné vozy s přidanou funkcí výroby čisté solární energie. Svým vzhle­dem i funkčností se řadí do oblasti estetické fotovoltaiky. Carport Camper Solar podtrhne design vašeho domu nebo solitérně podpoří vzhled parkovacího stání. Celý systém funguje ekologicky a pomáhá snižovat produkci CO2. Navíc plocha střechy zachycuje dešťovou vodu a lze ji shromažďovat pro její další využití. Vybrat si můžete ze tří základních modelů s kapacitou od 4,44 kWp do 5,92 kWp. Antracitová barva konstrukce je stejně jako u ostatních carportů nadčasová a vhodná k většině architektonic­kých stylů domů.

 

 Carport Camper Solar se 16 panely Carport Camper Solar se 14 panely Carport Camper Solar se 12 panely

 

Společnost Alukov svá solární zastřešení vyrábí ve vlastních moderních výrobních závodech v Orli u Chrudimi. Výrobní kapacity umožňují pružně reagovat na poptávku a umožňují krátké dodací termíny. Společnost ALUKOV je ryze českou společností s více než 28letou tradicí. Své výrobky vyváží do celého světa. Na výstavách jsou odbornými porotami, ale i spokojenými zákazníky oceňovány pro svůj design, precizní zpracování a skutečnou funkčnost.  

 

Přijďte se seznámit s výrobky společnosti ALUKOV do našeho showroomu v Orli u Chrudimi nebo na veletrh FOR ARCH, který proběhne 19. – 23.9.2023 v pražských Letňanech. Představíme Vám naše zastřešovací systémy a také Vaši domácí solární elektrárnu. Naši expozici naleznete v hale 5C, stánek 12. Jako poděkování za Váš zájem o naše výrobky Vám nabídneme vstupenku ZDARMA ke stažení ZDE: FOR ARCH

 

For arch 2023

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Váš ALUKOV. …

Showroom Orel u Chrudimi

Adresa:
Orel 18, 538 21 Slatiňany

Otevírací doba:

Pondělí - pátek 8:00 – 17:00 hodin

Kontakt:
MARTIN PROCHÁZKA
Mobil: +420 603 565 510
E-mail: m.prochazka@alukov.cz 

Sledujte nás na sociálních sítích