JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

e-SALON A ALUKOV JE CESTOU K SOBĚSTAČNOSTI ANEB ČESKÁ PREMIERA

e-SALON A ALUKOV JE CESTOU K SOBĚSTAČNOSTI ANEB ČESKÁ PREMIERA
e-SALON

Letošní veletrh e-SALON se koná jako tradičně v pražských Letňanech v termínu 9.-12.11.2023. Nabídne jedinečnou příležitost všem milovníkům a zájemcům o elektromobilitu. Přijďte se podívat a vyzkoušet si elektromobily světových i domácích značek a jejich příslušenství.

Společnost Alukov pro Vás připravila českou premiéru zbrusu nového 15 panelového CARPORT SOLAR, multifunkčního parkovacího místa se solární technologií a také jeho sníženou variantu pro možnost netradičního pohledu na Carport Solar shora. Expozici naleznete v HALE 2, číslo stánku 2C03.

Zcela určitě Vás překvapí design a elegance zpracování, která řadí spol. Alukov a její výrobky mezi špičku v oboru ESTETICKÉ FOTOVOLTAIKY. Vstupenku ZDARMA na veletrh Vám nabídneme ZDE.

 

VELETRH ČISTÉ MOBILITY, TECHNOLOGIÍ A ŘEŠENÍ PRO E-MOBILITU

 

CARPORTY SOLAR přinášejí uživatelům a také přímo parkovacím místům další smysl.

Místo pro parkování je využíváno a zhodnocováno také v době, kdy by jindy bylo jen „opuštěným“ místem bez dalšího užitku. Střešní solární panely Carportu Solar poskytují energii, pomáhají rozšířit stávající fotovoltaickou elektrárnu nebo je možné je využít všude tam, kde montáž FV panelů na střechu domů není možná. Hospodaření s vyrobenou energií je na zvážení uživatele, zda ji použije na dobíjení elektro auta, nebo ji uschová v bateriovém úložišti a nebo ji využije při spotřebě v domácnosti. Důležitým faktorem využití sluneční energie je snížení produkce emisí CO2.

Carporty Solar vytvářejí přirozený stín a poskytují ochranu vozidla před povětrnostními vlivy, kroupami, ptačími exkrementy nebo padajícím ovocem. Plocha střechy Carportu Solar umožňuje účinné zachytávání dešťové vody, její shromažďování v retenční nádrži a zpětné využití např. pro zálivku. Vybrat si můžete z variant pro parkování jednoho nebo i více vozidel současně.

 

Carport Solar s LED osvětlením Carport Solar Double CARPORT Solar při západu sluncewidth=

 

Ze široké nabídky výrobků divize ALUKOV SOLAR si také můžete vybrat parkovací místo pro obytné vozy CARPORT CAMER SOLAR nebo terasové zastřešení PERGOLA SOLAR, které zásobuje bazén dostatkem energie pro provoz příslušných technologií.  Všechny výrobky jsou dodávány na míru zákazníka a v příznivých dodacích termínech. . Parkovací místa pod našimi CARPORTY SOLAR vytváří také možnost firemních reprezentativních míst, která slouží pro vaše zákazníky nebo obchodné partnery. Samotné Carporty Solar můžeme brandovat dle firemní identity.    

 

Carport Camper Solar pro vaše obytné auto Your Company Pergola Solar - energie pro Váš bazén

 

Veletrh e-Salon je jednou za rok, nepropásněte tak svou šanci na skvělou presentaci a výhodný nákup. Těšíme se na setkání s Vámi během veletrhu.  

Poslechněte si naši zvukovou pozánku na veletrh v mp3 formátu.

Více o produktech ALUKOV SOLAR naleznete na www.alukov-solar.com

 

Carport Solar nejen pro Váš elektromobil Alukov Solar - Estetická fotovoltaika CARPORT Solar - energie pro Vaši domácnost i automobil

 

KONTAKTY A ADRESY NAŠICH SHOWROOMŮ

Showroom Orel u Chrudimi

Adresa:
Orel 18, 538 21 Slatiňany

Otevírací doba:

Pondělí - pátek 8:00 – 17:00 hodin

Kontakt:
MARTIN PROCHÁZKA
Mobil: +420 603 565 510
E-mail: m.prochazka@alukov.cz 

Showroom Praha

Adresa:
Rohanské nábřeží 671/15, 186 00 Praha 8

Otevírací doba:

Pondělí - pátek10:00 – 18:00 hodin

Kontakt:
MAREK MOZGA
Mobil: +420 734 391 529
E-mail: m.mozga@alukov.cz  

Sledujte nás na sociálních sítích