JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

Dotváříme domov...

Dotváříme domov...

Vážení zákazníci,

s příchodem nového roku je dobré si rozvrhnout a naplánovat, do čeho se kolem domu pustit nejdříve. Doporučujeme začít s projekty, které vyžadují více času. Vhodným načasováním sezóny a včasným objednáním bazénového nebo terasového zastřešení již nyní budete mít celé léto a podzim vše vyřešené a žádné počasí ani jiná omezení Vás nezaskočí. Vybrat si můžete z modelů přesuvných zastřešení CORSO nebo unikátní multifunkční bioklimatické zastřešení PERGOLA VENTI anebo ALUKOV PERGOLA. Z bazénových zastřešení máme v nabídce více jak 40 modelů, od nízkých, středně vysokých až po prostorná, podchozí zastřešení. Na vybraná zastřešení poskytujeme nadstandardní záruky, ale vždy odbornou montáž a kompletní servis. Přijďte k nám do showroomů a rádi Vám se vším pomůžeme.

 

Terasové zastřešení CORSO Premium  Ultra nízký model bazénového zastřešení TERRA  Středně vysoké zastřešení bazénu, model TROPEA NEO

 

Showroomy v Praze a Orli u Chrudimi jsou otevřeny a můžete je navštívit ve standardní otevírací době. Doporučujeme si parkovací místo dopředu reservovat u manažerů jednotlivých showroomů. Počet návštěvníků pohybujících se současně na showroomu je dle plochy z hygienických důvodů omezen.

Showroom Orel u Chrudimi

Adresa:
Orel 18, 538 21 Slatiňany

Otevírací doba:
Po – Pá:    8:00 – 16:00 hodin

Kontakt:
MARTIN PROCHÁZKA
Mobil: +420 603 565 510
E-mail: m.prochazka@alukov.cz

Showroom Praha

Adresa:
Rohanské nábřeží 671/15, 186 00 Praha 8

Otevírací doba:
Po – Pá:    10:00 – 18:00 hodin

Kontakt:
MAREK MOZGA
Mobil: +420 734 391 529
E-mail: m.mozga@alukov.cz

 

Naši obchodní zástupci mohou Vaše individuální požadavky vyřešit také přímo u Vás nebo využijte možnosti ONLINE komunikace.

 

Telefonicky E-mailem Přes webový poptávkový formulář Formulář zaměření bazénu online

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Váš ALUKOV a.s.
Dotváříme domov…