JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 27.10.2018 – BONUSY A K TOMU PRVOREPUBLIKOVÝ DEZERT

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 27.10.2018 – BONUSY A K TOMU PRVOREPUBLIKOVÝ DEZERT

Vážení zákazníci,

zveme Vás na Den otevřených dveří do našich showroomů v Praze a Orli u Chrudimi, kde si můžete prohlédnout, vyzkoušet a vybrat terasová i bazénová zastřešení.

Naše společnost Vám nabízí ucelenou řadu terasových zastřešení, jak s posuvnou střechou – CORSO, tak s  pevnou střechou – ALUKOV PERGOLA.

Rovněž nabízíme největší výběr modelů bazénových zastřešení na trhu. Naši manažeři Vám velmi rádi a ochotně poradí s výběrem typu, barvy i výbavy zastřešení. Také obdržíte technické informace o stavebních úpravách a pokud si přinesete fotografii bazénu nebo terasy, pomůžeme Vám na místě nalézt pro Vás ideální řešení. Vy při tom všem budete stále hlavním designerem a architektem Vašeho pohodlí.  

Jako bonus jsme pro Vás připravili na terasová zastřešení MONTÁŽ ZDARMA. Při nákupu zastřešení bazénu budete mít možnost využít historicky nejvýhodnějších cen bazénových zastřešení všech typů včetně oblíbených modelů VIVA, TERRA nebo AZURE.

Bazénová typizovaná zastřešení AZURE FLAT, typ I B a typ II B pro maximální rozměry bazénu 3 x 6 m nebo 3,5 x 7,5 m jsou skladem a k okamžitému odběru, navíc za bezkonkurenční sezonní ceny . (Pozor! Pouze do vyprodání skladových zásob.)  

V předvečer výročí oslav 100 let založení Československa jsme pro Vás navíc připravili zajímavý dárek, v podobě oblíbeného dezertu prvního presidenta Tomáše Garrigua Masaryka. Přijďte si pochutnat na pravých prvorepublikových švestkových knedlících s mákem. Podávání tohoto dezertu bude probíhat od 10 – 14.00 hodin.

 

Den otevřených dveří se uskuteční 27.10.2018 od 10 – 16 HODIN.

Showroom ALUKOV Praha: ROHAN BUSINESS CENTER, Rohanské nábřeží 671/15, Praha 8

Mobil: +420 734 391 529, E-mail: m.mozga@alukov.cz

 

Showroom ALUKOV Orel u Chrudimi, Orel 18, , 538 21 Slatiňany

Mobil: +420 603 565 510, E-mail: m.chlup@alukov.cz

 

Pro reservaci parkování a zajištění obchodníka, který se bude věnovat jen Vám, prosíme využijte uvedených telefonních čísel příslušného showroomu. Děkujeme.

 

Váš ALUKOV a.s.

Dotváříme domov…