JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 14.4.2018 – BONUSY A BOHATÝ PROGRAM

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 14.4.2018  – BONUSY A BOHATÝ PROGRAM
Den otevřených dveří Alukov

Vážení a milí návštěvníci,

máme pro Vás skvělý tip programu na sobotu!

Na Den otevřených dveří jsme pro Vás připravili v pražském a českobudějovickém showroomu zajímavé bonusy na zastřešení teras CORSO a zastřešení bazénů. Otevřeno je od 10 – 16.00 hodin.

 

V showroomu a zároveň výrobním závodu OREL U CHRUDIMI máme na Den otevřených dveří pro Vás připraven rozšířený a úžasný program, kde si přijde na své každý. Vezměte svou rodinu, přátelé a přijďte k nám prožít zajímavý den a ještě získáte bonusy na nová zastřešení.

 

 

Jednotlivé části programu můžete absolvovat libovolně, žádný není podmínkou. Je jen na Vás, který si vyberete nebo zda si vyberete všechny. Máte na to celý den, 14.4.2018 (sobota)  od 10.00 hodin do 16.00.

Adresa našeho výrobního závodu je: ALUKOV a.s., OREL 18, SLATIŇANY. Pro případné další informace nás kontaktujte na: m.chlup@alukov.cz nebo na telefonním čísle: 603 565 510    

 

Program dne, co vše u nás můžete objevit a zažít:

OBJEVTE TAJEMSTVÍ VÝROBY ZASTŘEŠENÍ

Přemýšleli jste někdy, co všechno obnáší výroba zastřešení bazénu nebo terasy? Kolik kilogramů hliníku nebo kolik metrů čtverečních polykarbonátu se spotřebuje? Jak se ohýbají jednotlivé části zastřešení a jak ekologicky likvidujeme odpad? To vše se můžete dozvědět během zajímavých prohlídkových tras, které jsme pro Vás připravili s odborným výkladem.

 

PŘIJĎTE SI PRO VÝRAZNÉ BONUSY NA ZASTŘEŠENÍ

Přijďte si vybrat to nejvhodnější zastřešení pro Váš bazén nebo terasu a navíc dostanete příjemné bonusy. U terasových zastřešení Vám poskytneme montáž zdarma a na bazénová zastřešení dostanete až 5 % bonus z ceny. Poskytujeme komplexní servis, od konzultace, včetně zaměření, až po odbornou montáž i pozáruční servis. Přineste si fotografii bazénu nebo terasy a společně vybereme ideální zastřešení.  Budete designery Vašeho pohodlí.  

 

BOHATÝ DĚTSKÝ PROGRAM, PARKOVÁNI I OBČERSTVENÍ ZAJIŠTĚNO

Pro Vaše děti jsme připravili zajímavé atrakce i naučný program. Součástí programu bude také vystoupení skupiny historického šermu TEDDY FERRUM, která se věnuje především rekonstrukci třicetileté války. Během představení se dozvíte mnoho zajímavých informací o používané výstroji i výzbroji a také jejich roli ve třicetileté válce. Program probíhá celodenně a je také připraveno chutné občerstvení nejen pro ně, ale i pro Vás. A to vše zdarma. Stačí se při příjezdu zaregistrovat. Parkování je rovněž zdarma v našem výrobním areálu.

 

NOVÉ PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI

Hledáte nové perspektivní zaměstnání? Na Den otevřených dveří jsme pro Vás připravili představení možností pracovních pozic v našem výrobním závodě v Orli. Přijďte a vše Vám vysvětlíme a také představíme. Poskytujeme zaměstnanecké výhody a motivační programy. Nejste z oboru? Nevadí, poskytneme Vám odborné zaškolení nebo rekvalifikaci.

POZOR: rozšířený program probíhá pouze ve výrobním závodu / showroomu OREL U CHRUDIMI.

 

Adresy a kontakty showroomů:

Showroom ALUKOV Praha: ROHAN BUSINESS CENTER, Rohanské nábřeží 671/15, Praha 8

Mobil: +420 734 391 529, E-mail: m.mozga@alukov.cz

 

Showroom ALUKOV České Budějovice, Husova 17, 370 05 České Budějovice

Mobil: +420 603 462 328, E-mail: alukovcb@alukov.cz

 

Showroom ALUKOV Orel u Chrudimi, Orel 18, , 538 21 Slatiňany

Mobil: +420 603 565 510, E-mail: m.chlup@alukov.cz