JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

Děkujeme za Vaši návštěvu na Dnech otevřených dveří

Děkujeme za Vaši návštěvu na Dnech otevřených dveří
Den otevřených dveří 2024

Vážení zákazníci,

po dva dny Otevřených dveří jste se měli možnost s námi potkávat na našich showroomech v Praze, Orli a dokonce v belgickém Sint-Katelijne-Waver. Mohli jste si prohlédnout a vyzkoušet naše zastřešení, pergoly a ostatní výrobky a také zeptat se na technická řešení a cokoli, co Vás zajímalo. Chceme Vám jménem celého pracovnímu týmu společnosti Alukov touto cestou poděkovat za Váš čas a cestu, kterou jste k nám i přes nepřízeň počasí věnovali. Věříme, že jste u nás načerpali nové informace a také inspiraci pro své domovy, terasy, zahrady a parkovací místa.

 

Den otevřených dveří 2024

 

Dovolte nám připomenout některá žádaná zastřešení, kterými jsou bazénová zastřešení TERRA. VIVA a novinkové PARADE. Z terasových zastřešení jste si nejvíce oblíbili PERGOLA VENTI a CORSO PREMIUM. Mezi chytrá zastřešení pro parkovací místa pak CARPORT DOUBLE a CARPORT SOLAR.

Pokud jste si nestihli vybrat a objednat během Dnů otevřených dveří, rádi se Vám budeme kdykoli věnovat, naše showroomy jsou pro vás připravené, vybavené a otevřené ve všedních dnech. Dále můžete využít nás interaktivní virtuální showroom.    

Přejeme Vám pod naším zastřešením krásné, pohodlné a hlavně bezpečné léto.

Váš Alukov tým …