JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

DÁVÁME PARKOVÁNÍ DALŠÍ SMYSL…

DÁVÁME PARKOVÁNÍ DALŠÍ SMYSL…
Carport Solar - estetika a udržitelnost

Vážení zákazníci a obchodní partneři, všichni příznivci čisté solární energie,

naše CARPORTY SOLAR jsou vhodné jako estetické funkční parkovací místo u vašeho domu, ale také jako reprezentativní parkování před showroomy, významnými budovami, prodejnami, hotely, restauracemi nebo sídlem společnosti. Zkrátka všude tam, kde Vám dávají atributy jako reprezentativnost, design a udržitelná budoucnost smysl.

Vybrali jsme pro Vás 5 nejdůležitějších vlastností našich CARPORTů SOLAR, na kterých Vám chceme ukázat, jaký efekt z jejich využívání budete mít, ať již v době, kdy pod nimi parkujete nebo aktuálně ne. A také s jakými úsporami můžete počítat.

Carport Solar pro ochranu vašich vozidel Carport Solar Single - reprezentativní parkování Carport Solar - kvalitní a odolná kontrukce

 

TOP 1 Estetický design, reprezentativní parkování, kvalitní a odolná konstrukce  

Divize ALUKOV SOLAR spojuje estetiku a kvalitu do jedinečného harmonického celku – CARPORTU SOLAR. Všechny modely solárního zastřešení jsou navrženy s důrazem na detail a estetický dojem a zároveň nabízejí pevnou a odolnou konstrukci. Poskytují tak bezpečné, chytré a spolehlivé kryté parkovací místo, které přináší benefit v podobě výroby energie ze solárních panelů umístěných ve střešní konstrukci i v době, kdy nikdo neparkuje. Jsou rovněž vhodné na místech, kde střechy domů neumožňují instalaci solárních panelů anebo kde již prostor na střechách rozšíření stávající elektrárny neumožňuje. S našimi stabilními konstrukcemi a integrovanými solárními panely máte potenciál využít solární technologie k větším úsporám peněz, času i zvýšení komfortu.

Ve střešní konstrukci jsou využity moderní bifaciální, monokrystalické solární panely s 30letou zárukou, jejichž garance výkonu po 30 letech je 87 %. Jsou testovány na protipožární třídu „A“, uváděná světelná propustnost je 12 % a jsou vyrobeny technologií sklo – sklo a mají certifikaci „OVERHEAD MOUNTING“, což garantuje bezpečnost všech osob a vozidel vyskytující se pod konstrukcí.

 

Carport Solar - Estetický design Carport Solar v podcastu Electro dad Nabíjení auta pod Carportem Solar

 

TOP 2 Ochrana vozidla (před povětrnostními vlivy, sněhem, deštěm)

 ALUKOV SOLAR vstupuje na trh s multifunkčním řešením pro ochranu vozidel před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Nový CARPORT SOLAR respektuje moderní parkovací potřeby každého vozidla. Je inovativním ochranným štítem chránící povrch vozidla před UV zářením, deštěm, sněhem a dalšími nepříznivými vlivy. V létě váš vůz nebude rozpálený sluncem a v zimě se nebudete zdržovat odmetáním sněhové pokrývky. Zároveň systém dokáže generovat ze slunečních paprsků elektrickou energii pro okamžité použití k dobíjení elektroauta nebo ji lze ukládat do bateriového úložiště. Náš CARPORT SOLAR je vhodný pro všechny typy vozidel i camperů/karavanů nebo dokonce tracků. Ochrana vozidla nemusí být složitá, stačí navštívit náš showroom a vybrat si velikost.  

Stabilní konstrukce jsou vyráběny z hliníkových profilů. Jsou opatřeny antracitovou komaxitovou barvou, která je svou nadčasovostí vhodná k téměř všem architektonickým stylům domů nebo budov. 

 

Carport Solar -     Carport ochrání vaše auto i před sněhem Carport Camper Solar se 16 panely

 

TOP 3 Vlastní energie pro dům, auto, showroom nebo hotel 

Představujeme CARPORT SOLAR, nový výrobek pro motoristy. Je to inovativní řešení pro udržitelnou energetiku nejen v domácnosti, ale také jako zdroj energie pro firemní prostory, prodejny, showroomy, VIP parkovací zóny, hotely a restaurace. CARPORT SOLAR je nový způsob, jak využít sluneční energii k výrobě vlastní elektřiny. Prostor jednoho parkovacího místa ročně vygeneruje energii, která postačí na dobití elektromobilu na ujetí 15.tis km nebo k doplňkovému zásobování elektrických domácích spotřebičů. Může tak pokrýt většinu z průměrné spotřeby energie, která je uváděna v evropském průměru na domácnost 4 MW/rok. Vzhledem k designovému provedení dodá moderní nádech vašemu venkovnímu prostoru. Snížíte náklady na energii a přispějete k udržitelnému životnímu stylu. Navštivte naše stránky www.alukov-solar.com.   

 

Carport Solar s estetickým led osvětlením Carport Camper Solar pro vašeho cestovního parťáka Carport Solar - ideální pro firemní parkování

 

TOP 4 Ekologie – zachytávání dešťové vody, snížení CO2

Alukov Solar, inovátor v oblasti Estetické fotovoltaiky a udržitelných technologií, představuje svou řadu CARPORT SOLAR – která nejen chrání vaše vozidlo, ale také aktivně přispívá k ochraně životního prostředí. Je energeticky soběstačná díky solárním panelům, které zachycují sluneční energii a přetvářejí ji na čistou elektřinu. Tímto způsobem nejenže snížíte náklady na energii, ale také pomáháte snižovat emise CO2. S vědomím naléhavosti boje proti klimatickým změnám, přinášíme do každé domácnosti prostředky k reálnému snížení emisí. Jedno parkovací místo dokáže snížit produkci CO2 až o 1650 kg/rok.

Naše CARPORTY SOLAR jsou navrženy s ohledem na udržitelnost. Kromě solárních panelů jsou vybaveny systémem pro zachytávání dešťové vody. Voda může být využívána pro zahradní závlahu, mytí vozidel nebo jiné účely, přispívající k efektivnímu využívání přírodních zdrojů. CARPORT SOLAR je příspěvkem k udržitelnému způsobu života a je také hrdým průkopníkem v oblasti udržitelných technologií, které spojují ochranu, pohodlí a efektivitu s ohledem na životní prostředí.

 

Carport Camper Solar je energeticky soběstačný Carport Solar pro vaši firmu Carport Solar - nabijte si automobil u Alukovu

 

TOP 5 Příslušenství – LED osvětlení, individuální personifikace, hromadná parkovací místa, garance.   

CARPORT SOLAR – moderní chytré parkovací místo může být vybaveno efektivním LED osvětlením. Pomáhá k lepší orientaci při parkování v nočních a brzkých ranních hodinách a dodá parkovacímu místu na exkluzivitě. Design LED osvětlení byl pečlivě vybrán tak, aby odpovídal moderním trendům. Světla jsou elegantní, estetická a přidávají k celkové praktické hodnotě.

CARPORT SOLAR Vám přináší možnost individuální personifikace barvy profilů a také designu spojovacích prvků. Je jedinečnou možností zvýraznění Vašeho originálního stylu.  Přidává osobní a jedinečný prvek k vašemu domovu nebo společnosti. S novým prvkem individuální personifikace se CARPORT SOLAR stává více než jen ochranou vozidla nebo solární elektrárnou. Podpořte originálním způsobem VIP parkovací místo.

CAROPORTY SOLAR a CARPORTY lze k sobě vzájemně sesadit a vytvořit tak mnohačetná parkovací místa, která zároveň generují násobky solární elektrické energie.

 

Carport Solar - estetická fotovoltaika Carport Solar dodá energii vaší firmě Carport Solar pro hromadné parkování

 

Nejrychlejší cesta k Vašemu CARPORT SOLAR:

Manažer Petr Urválek, tel.: 731 623 475 mail.: p.urvalek@alukov.cz

 

JAK A KDY K NÁM?

Showroom Orel u Chrudimi

Adresa:
Orel 18, 538 21 Slatiňany

Otevírací doba:

Pondělí - pátek 8:00 – 17:00 hodin

Kontakt:
Martin Procházka
Mobil: +420 603 565 510
E-mail: m.prochazka@alukov.cz 

Showroom Praha

Adresa:
Rohanské nábřeží 671/15, 186 00 Praha 8

Otevírací doba:

Pondělí - pátek10:00 – 18:00 hodin

Kontakt:
Marek Mozga
Mobil: +420 734 391 529
E-mail: m.mozga@alukov.cz  

Sledujte nás na sociálních sítích