JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

ZASTŘEŠENÍ NOVÝM POHLEDEM

ZASTŘEŠENÍ NOVÝM POHLEDEM

Fascinující záběry z výšky zajímaly lidi již od pradávna. Ještě zajímavější jsou ale pohledy z výšky na vlastní pozemek, dům nebo zahradu. Mnohý majitel – pozorovatel, svůj pozemek v první chvíli ani nepozná.  Pohled z výšky může také výrazně pomoci při dalším plánování, kde postavit bazén se zastřešením nebo jak velké zakrytí terasy si pořídit. Ptačí perspektiva Vám zkrátka poskytne dokonalou představu, co si můžete na svém pozemku dovolit.

Pro inspiraci můžete zhlédnout realizace zastřešených bazénů od společnosti ALUKOV. Můžete si prohlédnout záběry zastřešení, která se nacházejí na velmi zajímavých místech a v sousedství opravdu unikátních přírodních scenérií nebo historických památek. Např. v České republice na přehradě SEČ nebo na Slovensku přímo pod hradem Beckov. Reálná videa jsou ale také z dalších neméně zajímavých míst Evropy, ale také z exotických destinací.

VIDEA SLEDUJTE ZDE: Alukov Worldwide

 

Nový pohled na zastřešení není jen z výšky, ale také v našem Výzkumném a vývojovém středisku, kde pro Vás zastřešení vymýšlíme, testujeme a také zdokonalujeme a vylepšujeme. Dívat se novým pohledem na zastřešení, která fungují již několik desítek let je pro nás inspirativní a umožňuje našim konstruktérům vycházet vstříc Vašim aktuálním požadavkům a nárokům na nové prvky a detaily.

Novinkovým zastřešením z naší konstrukční kanceláře je PERGOLA SPA, bioklimatická multifunkční pergola. PERGOLA SPA v sobě spojuje výbavu několika běžných pergol dohromady. Je vybavena nad rámec běžných pergol účinnými slunečními clonami ve střeše a unikátními slunolamy v bočních stěnách. Jejich design si můžete vytvořit dle vlastního vkusu a návrhu. Disponuje také dostatečným prostorem pro vířivou vanu a dalším místem pro další relaxaci. Užitečným doplňkem jsou přesuvné skleněné stěny, kterými lze velmi vhodně uzavřít strany dříve postavené pergoly nebo terasy tvořené například podstřeším. Vybrat si můžete mez bezrámovými nebo stěnami s rámem. Důležitým detailem je, že veškerá terasová a bazénová zastřešení i přesuvné stěny vyrábí společnost ALUKOV na míru.

Přijďte si vybrat své zastřešení bazénu nebo terasy do našich showroomů. Naši odborní a vyškolení manažeři se Vám budou rádi individuálně věnovat.

Showroom Praha: MAREK MOZGA, tel.: +420 734 391 529, Rohanské nábřeží 15, Praha 8 – Karlín, otvírací doba: Po – Pá od 10.00 – 18.00 hodin

Showroom Orel u Chrudimi: MARTIN PROCHÁZKA, tel.: +420 603 565 510, Orel 18, okr. Chrudim – Slatiňany, otvírací doba: Po – Pá od 8.00 – 16.00 hodin