JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

ALUKOV – SPECIALISTA NA ZASTŘEŠENÍ TERAS NA VELETRHU HOBBY, ČESKÉ BUDĚJOVICE

ALUKOV – SPECIALISTA NA ZASTŘEŠENÍ TERAS NA VELETRHU HOBBY, ČESKÉ BUDĚJOVICE
Alukov

Přijďte si k nám do ALUKOVu, pro květnové příjemné ceny na terasová zastřešení !

Alukov nabízí nejrozšířenější řadu terasových zastřešení vyráběných na míru. Z terasových zastřešení nabízíme řadu CORSO, řadu ALUKOV PERGOLA a PERGOLA VENTI. Řada CORSO se vyznačuje posuvnými boky a současně i střechou.

 

Řada ALUKOV PERGOLA je charakteristická pevnou stabilní střechou. Posuvné jsou boční skleněné stěny. Kombinací výhod vyráběných zastřešení je zastřešení PERGOLA VENTI. Umožňuje rozsunout střechu a také boční skleněné stěny. Je tedy nejvariabilnějším řešením. Všechna terasová zastřešení lze vybavit stínícím systémem a řadou dalších doplňků, jako například samostatným vchodem pro domácí mazlíčky. Proměňte Vaši terasu v opravdovou součást domova. Udělejte si ji ještě útulnější, bezpečnější, a hlavně obyvatelnou téměř celý rok. Naše zastřešovací a integrované stínící systémy Vám splní Vaše představy. Přijďte se poradit se skutečnými odborníky a přineste si sebou fotografii vaší terasy. Rádi Vám pomůžeme s technickým řešením a vysvětlíme detaily zastřešení i stavební připravenost.

V měsíci květen nás rovněž můžete navštívit na výstavě HOBBY v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH, která proběhne od 8. – 12.5.2019. Předvedeme Vám zastřešení přímo na místě, výstava je vhodná i pro všechny majitele restaurací, kaváren a hotelů, pro které máme připravený koncept zastřešených předzahrádek CORSO HORECA. Návratnost investovaných financí do zastřešení je rychlá. Zastřešením získáte exkluzivní místo pro vaše zákazníky. Těšíme se na Vaši návštěvu.   

Naše showroomy jsou Vám k dispozici.v otvíracích dnech a hodinách:

Showroom ALUKOV Praha: ROHAN BUSINESS CENTER, Rohanské nábřeží 671/15, Praha 8

Otevřeno: Po - Pá: 10.00 – 18.00 hodin

Mobil: +420 734 391 529, E-mail: m.mozga@alukov.cz

 

Showroom ALUKOV Orel u Chrudimi, Orel 18, 538 21 Slatiňany

Otevřeno: Po – Pá:  08.00 – 16.00 hodin

Mobil: +420 603 565 510, E-mail: m.chlup@alukov.cz

 

Pro reservaci parkování a zajištění individuální péče obchodníka, který se bude věnovat jen Vám, prosíme využijte uvedených telefonních čísel příslušného showroomu. Děkujeme.

 

MANAŽER PRO MORAVSKÝ KRAJ:

Jiří Sůkal, Tel.: 605 220 333, E-mail: j.sukal@alukov.cz

 

Váš ALUKOV!

DOTVÁŔÍME DOMOV…