JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

Akce zimní výroba

Akce zimní výroba
Zimní výroba

Vážení zákazníci,

máte jedinečnou příležitost získat nejvýhodnější vánoční bonusy a zakoupit si bazénové zastřešení za opravdu supernízké ceny.

Čím dříve si zastřešení zakoupíte, tím nižší cenu obdržíte neboť každým dnem se cena zvyšuje zpět. Pokud si pospíšíte, každý den pro Vás tedy bude znamenat ušetřené peníze.  

Zimní období je příhodné pro nákup bazénového zastřešení i z toho důvodu, že pokud nemrzne, lze stále zastřešení namontovat. Zastřešením ochráníte svůj bazén a přilehlé příslušenství před přívaly sněhu, deště nebo plískanic. Bazénové zastřešení Vám vyrobíme na míru, typ zastřešení i barvu profilů si vyberete dle svých představ, aby designově ladilo s domem. K dispozici máme více než 30 modelů bazénových zastřešení. Liší se od sebe svými tvary, výškou, výplněmi i počtem kolejnic. Jedno mají ale společné, a to výrobce, společnost ALUKOV, profesionála v oboru s více než 23 let zkušeností. Vlastnosti, která všechna zastřešení spojuje jsou dokonalost v provedení, pevná konstrukce certifikovaná na sněhovou zátěž a sílu větru a také poskytnutý servis i mnohaleté nadstandardní záruky. Zastřešení ALUKOV jsou jednoznačně nejlepší volbou pro dlouhou životnost a bezproblémovost během celé doby užívání. Údržba našich zastřešení je velmi jednoduchá a zazimování bazénu dokonalé.

Společnost Alukov Vám rovněž v tomto období přináší zajímavé bonusy na terasová zastřešení s posuvnou střechou řady CORSO. V nabídce je také novinkové terasové zastřešení s pevnou střechou ALUKOV PERGOLA. 

Pro poptávku ceny pište ZDE, nebo volejte:

Martin Chlup, tel.: +420 603 565 510

Neváhejte už ani den, využijte vánočních bonusů!

ALUKOV a.s.

Dotváříme domov