JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

22.- 25.3.2018 – FOR HABITAT

22.- 25.3.2018 – FOR HABITAT
Zastřešení terasy Corso

Ve správný čas a na správném místě – vítejte na veletrhu!

Vážení zákazníci, jarní březnové dny odstartují ideální čas, abyste obydleli Vaše terasy a začali s přípravami Vašeho bazénu na letní koupání.

Ulehčíme Vám práci a pomůžeme vybrat si správné terasové zastřešení, pod kterým můžete trávit i zimní dny stejně jako letní. Také Vám pomůžeme vybrat si vhodné zastřešení pro Váš bazén, abyste si prodloužili koupací sezónu a chránili bazén a vodu před spadem nečistot. Úroveň Vašeho bydlení se pořízením terasového i bazénového zastřešení zvýší a také se zvýší hodnota Vaší nemovitosti. Nikdy nebyla vhodnější doba investovat do vlastního bydlení tolik jako nyní.

Nejrychlejší cesta, jak si zastřešení vybrat je navštívit nás na veletrhu FOR HABITAT, který proběhne 22 – 25. března 2018 na výstavišti v pražských Letňanech.

Naši expozici, kde Vám zastřešení předvedeme a odborně poradíme, jaké zastřešení bude pro vaši terasu nebo bazén nejvhodnější, naleznete v HALE 4, expozice B 16 a B 06.

A co jsme si pro Vás na veletrhu připravili? Představíme Vám absolutní novinku, bazénové zastřešení s názvem TERRA PRIME. Jde o nejnižší dálkově ovládané a téměř bezkolejnicové zastřešení na trhu. Také Vám představíme terasová zastřešení CORSO, která si můžete pořídit za velmi příjemné ceny a ještě Vám přidáme bonus v podobě montáže zdarma. Určitě je tedy na co se těšit a o důvod více na veletrh za námi přijít.

Protože si vážíme Vaší přízně a zájmu o naše výrobky, poskytneme Vám možnost stáhnout si vstupenku na veletrh ZDARMA ZDE.

Veletrh FOR HABITAT probíhá od 22. ( čtvrtek ) – 25. ( neděle ) března a je otevřeno od 10 -18.00, v neděli od 10 – 17. hodin.

 

Staňte se designery a architekty Vašeho volného času, pohody a relaxace ve vašem domě i na vaší zahradě a my Vám v tom velmi rádi pomůžeme. Nezapomínejte, že naším heslem je DOTVÁŘÍME DOMOV…

 

Užitečné odkazy:

FOR HABITAT

KUDY NA VELETRH?