JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

Výhody zastřešení na míru

Výhody zastřešení na míru

V jednom z předchozích příspěvků na tomto blogu jsme si položili otázku, proč si vůbec pořídit zastřešení bazénu nebo terasy. A odpověď byla jednoznačná: protože to má řadu výhod. Další otázkou nyní je, jaké zastřešení si pořídit, aby vyhovovalo vašim konkrétním potřebám. Odpovědí může být pořídit si některý z modelů zastřešení, které lze přizpůsobit na míru. Pořízení zastřešení na míru s sebou totiž přináší další výhody.

 

Relaxace pod bazénovým zastřešením

 

Získáte cenné informace a lépe porozumíte detailům fungování zastřešení

Díky tomu, že s námi budete v kontaktu během procesu specifikace zastřešení a následně i během jeho montáže, snáze pochopíte všechny detaily, vlastnosti a výhody našich zastřešení. Na začátku společně rozklíčujeme pro vás důležité momenty, které se odehrávají u vás doma kolem bazénu každý den. Z nich rozpoznáme, které modely zastřešení by pro vás mohly být vhodné, a následně vám pomůžeme vybrat konkrétní model, který bude nejvhodnější a šitý na míru právě vašemu bazénu a vašim potřebám. Vybrané zastřešení si poté můžete ještě před jeho zakoupením nejprve osahat a prohlédnout v některém z našich showroomů nebo lze k prohlídce využít i referenčních zastřešení instalovaných přímo u našich zákazníků.

Informace, které získáte během celého procesu souvisejícího s pořízením zastřešení na míru, poté využijete při každodenní manipulaci s vybraným zastřešením.

 

Získáte stálého partnera

Společnost, u které si zastřešení vyberete a zakoupíte, by se měla stát vaším dlouhodobým a důvěryhodným partnerem. To znamená, že se na její pracovníky můžete obrátit v případě, že potřebujete s něčím třeba jen poradit či pomoci, samozřejmostí pak je pomoc v případě, že se něco opravdu pokazí. Odborně proškolení mechanici vám kdykoli poskytnou podporu a zároveň budou přesně vědět, co a jak na zastřešení opravit.

 

Koupání s dětmi pod zastřešeným bazénem

 

Proč si pořídit zastřešení bazénu na míru?

 

Zachováte jednotný styl domova

Pokud si vyberete zastřešení na míru, můžete docílit toho, že styl vašeho domova zůstane zachován nebo se ještě umocní. Díky tomu, že máte možnost výběru z několika možných barev profilů zastřešení, máte možnost sladit vaše zastřešení se stylem vašeho domu, bazénu a zahrady. Důležité je, že zastřešení vyrobené na míru vhodně doplní váš současný domov.

 

Můžete vybírat z různých designů

Zastřešení si můžete navrhnout dle Vašich představ. Chcete průhledné zastřešení jako sklo? Žádný problém! Nebo chcete bílý minimalistický design? Hotovo! Chcete velký zastřešený prostor včetně okolí bazénu s místem pro lehátka, kde můžete číst a relaxovat? Jasná věc! Pokud se rozhodnete pro zastřešení na míru, můžete mít zastřešení takové jaké chcete a jaké vám bude nejvíce vyhovovat.

 

Zastřešení se přizpůsobí vašemu bazénu

Zastřešení na míru bude vždy perfektně sedět k vašemu bazénu bez ohledu na jeho velikost nebo tvar. Nejenže takto přizpůsobené zastřešení lépe vypadá, ale také akceptuje prostorové nároky vašeho pozemku a zahrady. Pokud chcete mít možnost užívat si více zábavy pod zastřešením, určitě si vyberete některý z vyšších modelů, které mohou poskytnout velkorysý prostor uvnitř a v okolí bazénu. Vyšší modely jsou rovněž vhodné pro nepravidelné tvary bazénu. Specifickou kategorii pak představují veřejné bazény, které vyžadují opravdu zvláštní pozornost a speciální přístup. Jako příklad variability našich modelů si můžete např. prohlédnout některé atypické projekty zastřešení veřejných bazénů (všechny fotografie, které naleznete na našem webu, pocházejí z našich skutečných realizací). Další příklady zastřešení bazénů na míru naleznete v ostatních fotogaleriích zastřešení.

 

Pohoda pod zastřešeným bazénem

 

Proč si pořídit zastřešení terasy na míru?

 

Jednotný styl a výběr designu

Stejně jako u zastřešení bazénu má svou velkou výhodu i na míru dělané zastřešení terasy. Můžete si opět vybrat odpovídající styl a design tak, aby vše ladilo s vaším domem a jeho okolím, a aby zastřešení odpovídalo vašim prostorovým možnostem, případně i nárokům. Vše pak bude vypadat naprosto skvěle. Vaše terasa se stane úžasným místem pro setkávání s rodinnou a přáteli, místem aktivního odpočinku a relaxace. Zastřešení vám umožní využívat terasu v podstatě kdykoli budete chtít nebo potřebovat. Terasa se stane oázou vašeho pohodlí a bezpečí, kde se budete cítit nadmíru dobře.

 

Zastřešení se přizpůsobí vaší terase

Každý dům je jiný, a proto individuální řešení zastřešení je tou správnou cestou. Nemusíte ani přizpůsobovat rozměry terasy budoucímu zastřešení. Právě naopak! Vytvořte si terasu dle svých představ a možností a zastřešením na míru ji vhodně uzavřete.

 

Prosvětlená terasa pod zastřešením CORSO Premium

 

Nebojte se investovat do sebe, abyste si splnili svůj sen a vytvořili místo, kde se budete cítit skutečně doma.