JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

Proč si pořídit zastřešení bazénu nebo terasy?

Proč si pořídit zastřešení bazénu nebo terasy?

Pořídili jste si krásný a prostorný bazén, ale jste zklamaní, že v něm můžete plavat a dovádět jen několik měsíců v roce? Navrhli jste před svým domem krásnou verandu, která je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek, ale jakmile se ochladí, musíte ji opustit a přestěhovat se zpátky do domu? Nenechte se omezovat venkovním počasím. Pořiďte si kvalitní zastřešení bazénu nebo terasy a využívejte svůj domov po celý rok!

 

Zastřešení bazénu od Alukovu - luxus a elegance

 

Bazén nebo terasu můžete využívat po celý rok

Proč máte doma místo, které málokdy využíváte? Pořízením zastřešení si vytvoříte prostor, který můžete využívat bez ohledu na venkovní počasí. Máte bazén? Ve vhodně zastřešeném bazénu si můžete kdykoli zaplavat. Navíc získáte příjemné místo k odpočinku a výrazně si prodloužíte koupací sezónu. Máte terasu? Nechejte pronikat sluneční paprsky i během zimního období na vaši terasu a slunce vám ji příjemně vyhřeje.

 

Zastřešení bazénu - využívejte bazén po celý rok

 

Špatné počasí vás už neomezí

Také v letním období přicházejí dny, kdy je zataženo a deštivo. Díky zastřešení vás ale povětrnostní podmínky již nebudou omezovat. A možná vás i mile překvapí, jak zajímavé a relaxační může být takové posezení během deště pod zastřešenou terasou. Kapky bubnují do střechy, proudy deště stékají po bocích zastřešení, ale vy jste v suchu, pohodlí a útulném prostředí vaší zastřešené terasy. Můžete tomu třeba říkat, že právě probíhá akustická terapie.

 

Zastřešení HORECA

 

Bezpečnost je na prvním místě

Radovánky v bazénu jsou skvělou záležitostí, v první řadě je však třeba myslet na bezpečnost. Mít zastřešení bazénu znamená mít bezpečné místo pro koupání. Zastřešení bazénu pomáhá zabránit tomu, aby děti nebo domácí zvířata používaly bazén bez vašeho vědomí nebo dokonce do něj nekontrolovaně spadly ve chvíli, kdy zrovna nejste poblíž. Díky zastřešení také zabráníte padání nečistot do vašeho bazénu, například listí na podzim, což vám ušetří spoustu času a potíží. Jsme si jisti, že naleznete mnoho lepších způsobů jak trávit svůj volný čas než čištěním vody.

 

Zastřešení bazénu řeší i bezpečnost dětí

 

Ušetříte své peníze

V zastřešeném bazénu můžete mnohem lépe regulovat teplotu vody, i když nepoužíváte žádné další vytápění. Polykarbonátová střecha vytváří skleníkový efekt, kdy dochází k zahřívání vzduchu uvnitř zastřešení a tím následně i k ohřevu vody. Uzavřením bazénu pomůžete zabránit úniku tepla a na tom můžete ušetřit spoustu peněz. Pokud máte i vytápění bazénu, můžete jej mnohem méně používat a tím ušetřit další peníze. Obdobně to funguje i na zastřešené terase. Ohřátý prostor vám poskytne příjemné klima a ještě předá teplo dále do domu. Pokud je na terase příliš velké teplo, stačí pootevřít střechu nebo posunout některý ze segmentů zastřešení a terasu vyventilovat. V kombinaci s integrovaným stínícím systémem získáváte možnost, jak optimálně regulovat teplotu a také příliv slunečních paprsků.

 

Zastřešení terasy Corso Premium - stínící systém

 

Ušetříte si problémy se stěhováním nábytku

Víte, jak pohodlné je ponechat veškerý nábytek tam, kde má být a kde je jeho místo, po celý rok? Pokud zvolíte správnou výšku bazénového zastřešení, vznikne vám odpočinková zóna kolem bazénu, kde můžete zanechat lehátka, stolky a jiné bazénové vybavení po celý rok. Nemusíte jej neustále přemisťovat a nemusíte jej uskladňovat jinde v domě, garáži apod. Podobné je to s inventářem na vaší terase. Veškerý nábytek je vám neustále k dispozici a navíc je chráněný před deštěm i sněhem.

 

Zastřešení terasy Corso Premium

 

Zvýšíte hodnotu vaší nemovitosti

Kterýkoli z našich modelů zastřešení zvýší hodnotu vaší nemovistosti. V případě, že byste se někdy rozhodli svoji nemovistost prodat či pronajmout, její hodnota se zvýší i díky zastřešení. Ale i když nic prodávat nebudete, zastřešení vám dlouhodobě ušetří spoustu peněz za vytápění, takže v každém případě je to rozhodně skvělá investice.

 

Zastřešení Omega zvýší hodnotu vašeho domu

 

Získáte soukromí

Někdy chcete jen zrelaxovat nebo si v klidu povídat s přáteli, aniž byste byli rušeni nebo naopak rušili někoho jiného. Nebo máte v plánu uspořádat večírek, poslouchat hudbu atd. Zastřešení přidává prvek soukromí, přesně když jej potřebujete. Pomůže vám užít si volný čas se svými blízkými a trávit ho jen s nimi.

 

Relaxace a soukromí s dětmi

 

Jak vidíte, mít zastřešení má opravdu mnoho výhod - chráníte své děti i domácí zvířata, šetříte peníze, zvyšujete hodnotu svého majetku atd. ... Podívejte se blíže na jednotlivé modely zastřešení ALUKOV a zjistěte, jestli je mezi nimi i ten, který vám bude vyhovovat.