JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

Jaké má zastřešení výhody v jarním období?

Jaké má zastřešení výhody v jarním období?
Pergola Venti a Terra

Během jarního období je počasí nestálé. Chvíli zima, chvíli prší a někdy vysvitne slunce. Vaše zahrada se budí ze zimního spánku a hmyz začíná opět ožívat. Nastává období, kdy odzimujete bazén, uklidíte terasu od zbytků podzimního listí. Můžete ale začít na terase a zahradě také aktivněji. A to tak, že si pořídíte zastřešení bazénu i terasy. Obojí Vám umožní využívat svůj domov naplno, téměř kdykoli budete chtít. Vzhledem k široké nabídce našich zastřešení a příslušenství si vybere opravdu každý.

Azure Angle a Corso Premium

Proč byste se měli nechat omezovat počasím venku? Pořiďte si kvalitní a vzhledově nadčasové zastřešení terasy nebo funkční a svou konstrukcí optimální zastřešení bazénu. Koupací sezóna pro Vás začne dříve a na terase můžete zůstat jak dlouho chcete navzdory nestálému jarnímu počasí.

Zastřešení Corso Solid

Krásné terasové zastřešení Corso Solid

Na zastřešené terase se systémem CORSO nebo PERGOLA VENTI vás nepřekvapí jarní déšť, ani prudké slunce a ani vítr nebo chladnější počasí. Přesuvné boční stěny dokonale zamezí foukání studeného větru do terasy, a protože jsou skleněné a tudíž průhledné, můžete si dopřát posezení s výhledem do zahrady. Sluneční intenzitu si můžete regulovat stíněním pod střechou nebo bočními screeny. Integrované LED světla Vám pomohou prodloužit si pobyt na terase do pozdních nočních hodin.  Všechny terasové systémy od ALUKOVu Vám zajistí pohodlné a útulné rozšíření obytného prostoru vašeho domu.   

Azure Angle a Corso Premium

Nízké zastřešení bazénu Azure Angle a zastřešení terasy Corso Premium

Během jarních měsíců oceníte kvalitu bazénových zastřešení, které Vás mile překvapí svým zpracováním, lehkým posunem, jednoduchostí ovládání a také snadnou údržbou. Na jaře stačí zastřešení opláchnout proudem vlažné vody a ošetřit zámkové mechanismy speciálním sprejem na zámky. Z kolejnic odstraňte zbytky nečistot a napadané kamínky. Vyzkoušejte snadnost pohybu všech částí zastřešení. Zastřešení má své opodstatnění mimo jiné právě v jarních měsících, když je plno práce kolem zahrady. Ochrání vodu v bazénu před nečistotami a před pádem vašich mazlíčků do vody. Jakmile začne svítit sluníčko a začne vyhřívat vodu, zastřešení se stane spolehlivým ochráncem její teploty. Vaše jarní radovánky mohou začít v momentě, kdy teplota vody vystoupá na požadovaný stupeň.