JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

Jak zastřešit bazén?

Jak zastřešit bazén?

Uvažujete o tom, že si pořídíte zastřešení bazénu, ale nevíte, kde začít? Nebojte se, jsme tu pro Vás, abychom vám pomohli! Máme více než 25 let zkušeností a velmi širokou nabídku různých modelů zastřešení, která pokrývá množství různých situací či požadavků, jenž se při výběru zastřešení mohou vyskytnout.

Prvním krokem je vyžádat si na našich webových stránkách cenovou nabídku. Ta je pochopitelně zdarma. K obdržení cenové nabídky stačí, když nám sdělíte Vaše jméno a adresu. Pokud k tomu navíc znáte i přesné rozměry Vašeho bazénu, můžete vyplnit podrobný formulář, ve kterém nám sdělíte konkrétnější informace, čímž celý proces urychlíte.

Následně, po vyžádání cenové nabídky, si můžete vybrat, který model zastřešení bazénu je pro Vás ten pravý a který dle Vás nejvhodněji doplní vzhled Vaší zahrady. Můžete vybírat ze tří základních modelových řad – nízká zastřešení, středně vysoká zastřešení a vysoká zastřešení. Možností je nepřeberné množství!

 

Bazén se zastřešením Laguna NEO od Alukovu

 

Naše nízká zastřešení bazénu plní především základní funkce, které zákazník od zastřešení většinou očekává, tj. zakrývají bazén a chrání tak bazén, a zejména vodu v něm, před znečištěním z okolí (např. spadaným listím na podzim apod.). Důležitá je také bezpečnostní funkce zastřešení – díky uzamykatelnému systému můžete zastřešení nejen zcela zavřít, ale navíc i uzamknout, čímž chráníte Vaše děti a domácí mazlíčky před nechtěným pádem do vody. Některé modely z řady nízkých zastřešení nemají dostatečnou výšku na to, aby se pod nimi dalo plavat v bazénu (např. Terra nebo Champion), najdou se ale i modely, které to umožňují (např. Elegant NEO či Imperia NEO). Nízká zastřešení pak obecně nejsou podchozí, tj. nedá se pod nimi běžně pohybovat a procházet okolo bazénu, a tím pádem nejsou vhodnou volbou pro ty zákazníky, kteří od zastřešení očekávají více – chtějí např. pořádat společenské akce a posezení s přáteli či rodinou u zakrytého bazénu. Naopak jsou ideální volbou pro ty, kteří mají zájem o zastřešení, ale chtějí minimalistické řešení, např. proto, že nechtějí, aby jim zastřešení bránilo ve výhledu na zahradu, dvůr apod. S nízkým zastřešením lze také velmi snadno manipulovat, lze ho tedy snadno a rychle odsunout za bazén a ten je okamžitě připraven k použití!

 

Nízké zastřešení bazénu - model Champion

 

Naše středně vysoká zastřešení bazénu plní stejné funkce jako nízké modely, navíc však umožňují koupání v bazénu i při zavřeném zastřešení. Zároveň nejsou obvykle natolik vysoká, aby zabraňovala ve výhledu na zahradu. A stejně jako nízké modely jsou i středně vysoká zastřešení vybavena jednoduchým posuvným systémem, takže se zastřešením lze velmi snadno manipulovat, přičemž tuto manipulaci bez problémů zvládne i jedna osoba.

Ten, kdo se nechce nijak omezovat, si pak jistě vybere některý z našich modelů patřících do řady vysokých zastřešení. Vysoká zastřešení bazénu již mají dostatečnou výšku i na to, aby se pod nimi dalo volně procházet, a poskytují i dostatek prostoru pro trávení volného času, včetně zábavy s přáteli či rodinou. Nabízíme téměř 10 různých modelů vysokých zastřešení, takže si můžete opravdu vybrat z mnoha možností. Stejně jako u předchozích typů zastřešení, i zde je možné snadno posouvat s jednotlivými segmenty zastřešení a nastavit celý systém tak, aby bylo zastřešení zcela otevřené (v případě, že chcete maximálně využít krásného letního počasí) nebo aby bylo otevřené jen zčásti, případně zcela uzavřené (v případě pošmourného či jinak nepříznivého počasí).

 

Hotelový bazén se zastřešením Ravena od Alukovu

 

Jakmile se rozhodnete, které zastřešení se Vám nejvíce líbí a koupíte si jej, máme k dispozici tým profesionálů, kteří Vám ho nainstalují. Instalace není nijak extrémně náročná, zastřešení lze sestavit snadno a po dokončení instalace je ihned připraveno k použití. Využívat ho a plavat pod ním budete moci prakticky ihned!

Pokud si stavíte na zahradě bazén, a nebo pokud ho již máte, zkuste již dnes získat nabídku na zastřešení Vašeho bazénu!