JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

Nejlepší typy jak vybavit vaši zastřešenou terasu

Nejlepší typy jak vybavit vaši zastřešenou terasu
Terasové zastřešení CORSO

Vaše zastřešená terasa je ideálním místem pro spojení venkovní zábavy s pohodlím jako v obýváku. Tedy alespoň může být, pokud si pořídíte multifunkční bioklimatickou pergolu nebo jiné zastřešení terasy z modelové řady CORSO.

 

Zastřešená terasa Vám umožní realizovat své sny a touhy přímo u svého domu. Stane se využívaným místem pro celou rodinu, ale také pro rušné místo setkávání s přáteli nebo klidné a bezpečné místo pro vaši osobní relaxaci. Dáme Vám několik inspirativních typů, jak si terasu obydlet, aby se Vám na ní příjemně žilo.

Pergola Venti

 

Pořiďte si nábytek, který se Vám opravdu líbí.

Zastřešená terasa je skutečně místem, kde se nemusíte omezovat nábytkem, který „něco“ vydrží. Zde bude chráněn před povětrnostními vlivy a také před ročním obdobím. Vyberte si nábytek, který Vám bude přinášet radost, pohodlí a budete se na něm cítit opravdu jako doma. Nebojte se experimentovat, na terase můžete pořádat rodinné oslavy, párty s přáteli. Obývák zůstane uklizený a terasu uklidíte o poznání rychleji. Při vhodném vytápění můžete terasu doplnit květinami a jinými dekoracemi. Uvidíte, že se terasa stane Vaší chloubou.

 

Corso Premium 

Co si udělat na terase lázně?

Zastřešení od společnosti ALUKOV jsou vždy na míru. Proto si můžete vše dopředu pečlivě naplánovat. Kde budete odpočívat, kde bude umístěna vířivá vana. Kde budete mít stolek s pitím a občerstvením a také, kde si budete moci zacvičit. Během jakéhokoli počasí se můžete plně věnovat relaxaci a odpočinku. Privátní atmosféru si vytvoříte stažením rolet ve stěnách. Zároveň nebudete rušit sousedy poblíž. Vychutnejte si relax jak dlouho chcete, nejste limitováni časem vstupného, kdykoli můžete proceduru přerušit a kdykoli se do vířivky znovu vrátit.

 

 

Líbí se Vám v zahradním ráji?

Vytvořte si design botanické zahrady tím, že si svou zastřešenou terasu osázíte rostlinami, keři a přiměřenými stromky, které Vám dají pocit přírodní scenérie. Vůně kvetoucích rostlin Vám provoní přilehlé prostory domu. Během zimních měsíců bude potřeba přiměřeně terasu temperovat, aby Vám rostliny nepomrzly. Umístěte si křesla nebo gauč v blízkosti oblíbených druhů rostlin a můžete pozorovat jejich celoroční cyklus.

 

 

Kancelář na zahradě?

Pracovní možnosti jsou dnes veliké a homeoffice není nic neobvyklého. Co takhle pracovat na čerstvém vzduchu a kdykoli budete unaveni, stačí zvednout hlavu a zahledět se do zahrady? Pokud máte tvořivé zaměstnání, bude Vám práce na terase inspirací a velkým pomocníkem vaší fantazie.

 

Corso Solid