Jsme výrobcem posuvných zastřešení na míru s až 15letou zárukou.
Menu
 

Radek Tichý, Otmarov

Radek Tichý, Otmarov

Zakoupil si u nás zastřešení terasy Corso.

"Splnil se mi sen, konečně se našel výrobek, který beze zbytku splňuje vše, co jsem od něj očekával."


 

Myšlenkou zastřešení terasy jsem se začal zabývat z několika důvodů, tím hlavním byl požadavek na další tepelně izolační prvek vnějších stěn obytných místností s velkými okny. Cílem bylo také získat celoročně obyvatelný prostor, pokud možno vkusně a moderně řešený systém, dovolující relaxaci pod širým nebem, stejně jako romantické posezení s výhledem na zasněženou krajinu.

Zastřešení terasy lze konstrukčně řešit několika způsoby, pomocí pergoly s průhlednou nebo průsvitnou krytinou, s plachtovým krytím, nebo zasklením s využitím plastových prvků apod. Žádná z uvedených či podobných řešení nesplňovala mé požadavky na cenovou dostupnost, obytnou a estetickou funkci. Obrat nastal až s článkem "Nový pohled na zastřešení teras", zveřejněný na portálu idnes.cz, který představil pro mě do té doby nevídané možnosti v oblasti zastřešení teras, ale také bazénů a garážových stání. Od toho okamžiku jsem věděl, že to bude ALUKOV, zůstalo jen pár otázek - "co, kdy a za kolik?", které mně velmi ochotně zodpověděl obchodní zástupce společnosti.

Od prvního kontaktu s obchodním zástupcem až po samotnou realizaci díla jsem byl velmi mile překvapen vstřícností, slušností a profesionálním přístupem lidí společnosti ALUKOV. Bylo znát, že je jejich práce baví a rozumí jí, což je v dnešní době ještě stále vzácné. "Díky Vám za to, pánové".

Splnil se mi sen, konečně se našel výrobek, který beze zbytku splňuje vše, co jsem od něj očekával. Zastřešení teras plní často různé funkce, tou hlavní je ochrana proti dešti, silnému větru a sněhu nebo stínící proti přímému slunečnímu záření. Co však nesplňuje každé zastřešení je elegance/design, mobilita resp. celková koncepce systému zastřešení od ALUKOVu. Je to harmonie technického a estetického provedení, které dovoluje mít v kterékoliv roční době nebe nad hlavou a přírodu kolem sebe.

Prvním překvapením po dlouhé době pátrání bylo to, že je to možné a dostupné. Druhým, stejně potěšujícím, byl přístup lidí z ALUKOVu ke své práci a k zákazníkovi. Výsledkem je vynikající produkt a spokojený zákazník, který je mnohem víc, než dobře zaplacená reklama.Máte terasu a nemáte ji zastřešenou? Nechejte si ji zastřešit, dříve nebo později k tomu stejně dospějete. Chcete zastřešit terasu a nevíte jak na to? Hledáním vhodného řešení jsem strávil 3 roky! Vy už nemusíte, stačí se podívat na nabídku společnosti ALUKOV.