JIŽ 28 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

Luboš Zákostelský, Divišov

Luboš Zákostelský, Divišov

Zakoupil si u nás zastřešení terasy Corso.

 

"Moje nadšení pro zastřešení od ALUKOVu bylo umocněno profesionálním přístupem, jak obchodních zástupců, tak montérů, kteří odvedli velmi kvalitní práci."

Naše terasa potřebovala už delší dobu opravu, tak aby se dala využívat co nejvíce. A protože nemáme žádnou krbovku ani jiné zastřešené sezení, tak jsem se rozhodl najít takové řešení, které by splňovalo naše představy o využití terasy nejenom za krásného počasí. A to šlo splnit pouze vhodným zastřešením.

Měl jsem jasnou představu, co bych od zastřešení chtěl. A když jsem uviděl reklamu ALUKOVu a prohlédl si internetové stránky, bylo mi jasné, že to je to, co hledám. Jednoduchost, účelnost, vzdušnost a mobilita zastřešení. Moje nadšení pro zastřešení od ALUKOVu bylo umocněno profesionálním přístupem, jak obchodních zástupců, tak montérů, kteří odvedli velmi kvalitní práci.

Zastřešení předčilo naše očekávání. Jednoznačně splnilo vše, co jsme od něj požadovali. Nejenomže nám na terasu neprší, ale můžeme tam sedět i za chladného a větrného počasí. Výhodou tohoto zastřešení je především jeho  jednoduchost, účelnost, snadná a rychlá manipulace při roztahování a zatahování. I naše osmiletá dcera to zvládá bez větších problémů.

Jsem rád, že jsem se rozhodl pro zastřešení od ALUKOVu. Všechno fungovalo od prvního kontaktu až po konečnou realizaci bez větších potíží. Takže spokojenost s tím vším. Pokud někdo hledá nadstandardní způsob zastřešení terasy, tak mohu vřele doporučit toto od společnosti ALUKOV.