JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

Josef Vach, Libišany

Josef Vach, Libišany

Zakoupil si u nás zastřešení terasy Corso.

 

"S touto zahradou nám u domu jedna místnost přibyla a už si nedokážeme představit, že bychom ji neměli."

Na konci loňského roku jsme se nastěhovali do nového domu. Tím jsme si s přítelkyní splnili velký a krásný sen. Jedná se o dřevostavbu, kterou jsme si společně navrhli a pan projektant ji upravil k našemu obrazu. Vše vonělo novotou a bylo podle našich představ, ale něco tomu malinko chybělo. Posezení na terase s vonící kávou, nebo skleničkou dobrého vína. Po této dlouhé a nepříjemné zimě bylo jasné, že chceme zastřešit terasu, ale konkrétní představa a tvar tomu chyběly. Někde, a dnes už ani netuším, kde to bylo, jsem našel reklamu na výstavu o bydlení v Praze - Letňanech. Tak jsme si řekli, že si uděláme malý výlet, něco okoukáme a pak se to sám pokusím vyrobit a postavit. Jsem majitel malé firmy vyrábějící kovové a nerezové výrobky a ve své podstatě by to pro mě neměl být problém.

Na této výstavě jsme, kromě jiných, uviděli zimní zahradu od ALUKOVu a vše bylo naprosto jasné. Oba jsme se do ní s mojí partnerkou zamilovali a představa, že bych měl něco takového vyrábět, šla okamžitě stranou. Řemeslné zpracování, smysl pro detail a lehkost, s jakou se jednotlivé části pohybují a zapadají do sebe, nás oba přesvědčila o tom, že bylo zbytečné vymýšlet něco, co už dávno někdo vyrábí. Při pohledu na zpracování a povrchovou úpravu celé konstrukce jsem si myslel, že bude cena vyšší, než nám pak bylo řečeno.

Oslovil nás obchodní zástupce této firmy pan Urválek, který nám vše s ochotou předvedl a po pár větách bylo rozhodnuto o tom, jak bude vypadat v budoucnu naše terasa. Vzali jsme si kontakt, doma prohlédli fotogalerii na stránkách ALUKOVu a pak jsme čekali až k nám pan Urválek přijede. Nad okny a dveřmi našeho domu vyčnívají kryty venkovních rolet a zdálo se, že nebude možné tuto zimní zahradu namontovat, protože by kryty překážely. Nakonec se ukázalo, že i tento problém dokáže konstruktér firmy ALUKOV vyřešit.

Po konečném zaměření a sepsání smlouvy vše běželo až skoro neuvěřitelně. Zimní zahradu nám namontovali mnohem dříve, než bylo ve smlouvě napsáno. V den montáže jsem potřeboval v odpoledních hodinách odjet na obchodní jednání a montéři mi vyšli neuvěřitelně vstříc svou rychlostí a profesionalitou. Samotnou montáž provedli doslova v rekordním čase a já jsem se mohl ten den odpoledne plně věnovat své práci.

Tato zimní zahrada od ALUKOVu se každému z našich přátel velice líbí a já ji můžu všem vřele doporučit. S touto zahradou nám u domu jedna místnost přibyla a už si nedokážeme představit, že bychom ji neměli. Často na terase obědváme i večeříme a trávíme volné chvíle se sklenkou dobrého vína. Ale co je velmi důležité, můžeme se tam příjemně bavit a odpočívat i když není úplně super počasí. Večer nás neobtěžují komáři a o víkendu, když spolu ráno na terase posnídáme, klidně může i trochu pršet. Ten pocit, že jste venku je víc než příjemný a den, který takto začíná, se dá prožít s úsměvem na tváři. S mojí partnerkou dnes víme, že tohle je ta třešnička na dortu, která nám tolik chyběla k našemu domu. Krásné večery s pohledem na zapadající slunce po boku milované ženy... No, co víc si můžete přát.

Pokud jde o zaměstnance firmy ALUKOV, jsme víc než příjemně překvapeni jejich přístupem aprofesionalitou. Každému, kdo se nás zeptá na naši zimní zahradu, rád a s čistým svědomímALUKOV doporučím a nemusím se obávat, že bych udělal sebemenší chybu. Děkujeme všem, kteří se podíleli na výrobě a montáži naší ALUKOV zimní zahrady.