JIŽ 25 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

Výhody linie NEO

Výhody linie NEO
Jednou z výhod zastřešení bazénů řady NEO je systém Easy UP

Řada NEO je ojedinělá především svými patenty, které výrazně usnadňují manipulaci se zastřešením a napomáhají udržování stálé teploty vody.

 

EASY UP

ALUKOV jako jediný výrobce v Evropě (pro trh v Severní Americe jako jediný v Sev. Americe) nabízí unikátní systém aretace EASY UP, který zákazníkům výrazně usnadňuje manipulaci se zastřešením.

EASY UP je vyvýšený systém aretování a uzamykání, díky kterému již není nutné se kvůli zabezpečení ohýbat u každého segmentu až k zemi. Stačí pouze pohodlně manipulovat s mechanismem umístěném v komfortní poloze a segment je zajištěný proti nechtěnému odsunu dítětem nebo vlivem silného větru.

EASY UP umožňuje uzavřít a zabezpečit zastřešení během několika vteřin bez nepříjemného sklánění, které zatěžuje kolena a bederní páteř. Celá technologie je ukryta uvnitř profilů, takže nijak nenarušuje čistý vzhled zastřešení a nechává vyniknout jeho elegantním liniím.

Jednou z výhod zastřešení bazénů řady NEO je systém Easy UP Detailní pohled na systém Easy UP Easy UP systém na zastřešení bazénu z linie NEO
EASY UP - verze pro zastřešení bazénů EASY UP - verze pro zastřešení bazénů EASY UP a EASY UP PLUS - dvoubodový aretační systém terasových zastřešení CORSO Premium

 

AIRFRESH

Systém AirFresh je další jedinečná technologie zastřešení ALUKOV umožňující pohodlně regulovat přístup čerstvého vzduchu do bazénu, aniž by bylo nutné celé zastřešení rozsunout a riskovat pád dítěte nebo domácího mazlíčka do bazénu.

U zastřešení s tímto systémem je možné vyklopit spodní část přední stěny a dále přesunout a zaaretovat středové segmenty tak, aby mezi nimi vznikla úzká mezera, takže vzduch může intenzivně proudit ven. Tato mezera je ale zároveň dostatečně malá tak, aby skrz ní nemohlo propadnout dítě nebo pes.

I při uzavřeném zastřešení je tak možné regulovat vnitřní teplotu vody, nechat pod zastřešení proudit čerstvý vzduch a zároveň zabezpečit bazén před nechtěným pádem do vody. Tento systém ocení zákazníci, kteří si chtějí udržet pod zastřešením příjemné klima, aniž by museli rezignovat na 100% zabezpečení svého bazénu.

AirFresh navíc prodlužuje životnost bazénu, protože v horkých letních měsících zabraňuje přehřátí vody (nad 30 stupňů Celsia), překračování této tepelné hladiny může v dlouhodobém horizontu zbytečně zatěžovat vlastní materiál bazénové vany a komponentů technologie.

Optimalizací tepelné hladiny dochází k výrazné úspoře chemických prostředků pro údržbu bazénové vody.

AIR FRESH systém pro snadnou cirkulaci vzduchu AIR FRESH systém pro snadnou cirkulaci vzduchu AIR FRESH systém pro snadnou cirkulaci vzduchu
     

Do zastřešení bazénů linie NEO patří produkty:

 

ELEGANT NEO, UNIVERSE NEO, TROPEA NEO, LAGUNA NEO,

U zastřešení IMPERIA NEO je použit pouze systém AirFresh