Jsme výrobcem posuvných zastřešení na míru s až 15letou zárukou.
Menu
 

Spolupráce

Rodinný dům se zimní zahradouRehau logo

 

Systém zastřešení terasy CORSO a terasová prkna RELAZZO jsou optimálně
sladěné a propojené tak, že vytvářejí sjednocený systém.

  • Použitý výrobek ALUKOV: CORSO Premium, barva Bronz
  • Použitý výobek REHAU: RELAZZO puro, barva Terra

Realizace: podzim 2015
Město: Žatec

Další realizace na: http://www.videopodlahy.cz/

 

Jednou z výhod zastřešení bazénů řady NEO je systém Easy UP Detailní pohled na systém Easy UP Easy UP systém na zastřešení bazénu z linie NEO

 

Novostavba rodinného domu s bazénem

Rehau logo 1

 

Systém zastřešení terasy CORSO a terasová prkna RELAZZO jsou optimálně
sladěné a propojené tak, že vytvářejí sjednocený systém.

  • Použitý výrobek ALUKOV: Zastřešení Style
  • Použitý výobek REHAU: RELAZZO FINELLO Terra

Realizace: léto 2016
Město: Vysočina

 

Jednou z výhod zastřešení bazénů řady NEO je systém Easy UP Detailní pohled na systém Easy UP Easy UP systém na zastřešení bazénu z linie NEO

 

Nábytek ŘepovNábytek Řepov logo

 

Nábytek ŘEPOV je českou firmou, prodávající nábytek a kompletní vybavení interiérů již od roku 1996.

  • V obchodním domě o prodejní ploše 5000m2 naleznete v pěti podlažích veškerý sortiment nábytku pro domy, byty a kanceláře.
  • Zde si můžete prohlédnout a vyzkoušet 200 kusů vystavených sedacích souprav, 90 typů postelí a zdravotních matrací, 60 skříní a dalšího nábytku a navštívit moderní kuchyňské studio, posedět u kávy.
  • Vyškolený kolektiv je připraven splnit Vaše přání – vybrat nábytek, který bude korespondovat s Vaším charakterem, vkusem, finančními možnostmi.

Splníte si zde své sny – třeba i virtuálně – rádi Vám nejprve nabídneme vizuální návrh Vašeho nového domova (tuto službu provádíme zdarma) a následně provedeme kompletní realizaci. Obchodní dům - Nábytek Řepov se nachází na periferii Mladé Boleslavi, Řepov 119.

 

Partner firmy Alukov - Nábytek Řepov Partner firmy Alukov - Nábytek Řepov Partner firmy Alukov - Nábytek Řepov

 

Divadlo KalichLogo Divadla Kalich

 

Jedna z nejvýraznějších a nejnavštěvovanějších pražských scén.

 

Svůj každodenní provoz zahájilo v samotném centru města 1. listopadu roku 1999. Záměrem Divadla Kalich je uvádět české premiéry, tedy seznamovat české publikum s aktuálními novinkami na světových scénách.

Svou pozornost přitom směřuje také na mladé publikum, které se svými inscenacemi  snaží nejen bavit, ale také vzdělávat. Divadlo Kalich získalo také prestižní Cenu Thálie v podobě sošky pro Jana Kříže za roli Dannyho Zuka v muzikálu Pomáda. Ředitelem divadla Kalich a je divadelní a televizní producent, předseda představenstva Hamlet Production, a.s., pan MICHAL KOCOUREK, herec a autor, který je odborníky řazen mezi nejvlivnější osobnosti české kulturní scény.

 


 
Systémy pro marketing - E4YOULogo E4YOU

Chcete mít pod plnou kontrolou plánování, řízení a reporting Vašich marketingových aktivit?
Potřebujete sbírat data v terénu? Přehledně evidovat Vaše zákazníky? Potřebuje Váš web více správných návštěvníků, lepší strukturu nebo obsah?

Potřebujete instalovat, provozovat nebo spravovat servery, sítě a systémy a mít k dispozici technickou pomoc 24 hodin denně? Od roku 2000 poskytujeme naše produkty a služby stovkám spokojených zákazníků. Známe jejich specifické potřeby a požadavky a umíme se jim přizpůsobit. Produkty a služby, které poskytujeme jsou postaveny na znalostech a zkušenostech týmu našich analytiků, vývojářů a administrátorů.